Morpa Kampüs nedir, nasıl kullanılır? Morpa Kampüs Girişi

Özellikle ilkokul ve ortaokul öğrencileri yanı sıra öğretmenlere de yardımcı olmak amacıyla kurulmuş olan Morpa Kampüs nasıl kullanılır? Morpa Kampüs'e kimler nasıl üye olabilir?

Morpa Kampüs nedir, nasıl kullanılır? Morpa Kampüs Girişi

Hem MEB müfredatına uyumlu hem de onlarca bilginin bulunduğu platform Morpa Kampüs sayesinde öğrenciler okulda gördükleri konuların tekrarını yapabilir; sesli ve animasyonlu içerikler, çözümlü sorular, deneyler, belgeseller ve etkinlikler sebebiyle konuyu yaşayarak öğrenir; ders başarı analizlerini görebilir; öğretmenler tarafından verilen verilere erişebilir; Morpa Kampüs testleri çözebilir, ülke genelinde yapılan yarışmalarda yer alabilirler.

MORPA KAMPÜS SİSTEMİ

Morpa Kampüs sisteminde veliler ve öğretmenler, öğrencilerim durumunu takip edebilirken; idareciler de öğretmenlerin performansını görebilirler. Öğretmenler ayrıca öğrencilerinin gelişimleri ile ilgili analiz raporlarını yayınlayabilir, hem öğrencileri hem de diğer meslektaşları ile bilgi paylaşımında bulunabilir.

morpa kampüs

MORPA KAMPÜS KAÇINCI SINIFLAR İÇİN UYGUNDUR?

Morpa Kampüs uygulamasını ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıf ile ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri kullanabilir. Bunun yanı sıra sınıf ve branş öğretmenleri, okul idareceileri ve sisteme kayıtlı olan öğrencilerin ebeveynleri de Morpa Kampüs'e giriş yapabilir.

MORPA KAMPÜS İÇERİKLERİ

İlkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıf ve ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf derslerine uygun içeriklerin yer aldığı sitedeki tüm bilgiler, MEB'in belirtmiş olduğu müfredata da uygundur. Aynı zamanda sitede konu anlatımları, interaktif çalışmalar, etkinlikler, sınavlar, etkinlik yaprakları, interaktif etkinlikler, çözümlü soru videolar, BBC belgeselleri, deneyler, zengin e-kütüphane, ödüllü yarışmalar ile detaylı raporlama ve çok daha fazlası bulunur.

MORPA KAMPÜS'E NASIL ÜYE OLUNUR?

İnternet aracılığı ile kayıt olabileceğiniz sitede; kredi kartı, banka havalesi, posta çeki ve kargoyla kapıda ödeme seçenekleri bulunuyor. İşlemi gerçekleştiren kişinin üyelik süresi bir senedir. Ağustos ayı ile birlikte öğrenci bir üst döneme geçmiş sayılır. Bireyler uygun gördüğü tarihlerde belirlenen koşullarla birlikte Morpa Kampüs'e üye olabilirler.

MORPA KAMPÜS ŞİFRENİ Mİ UNUTTUN?

Siteye giriş için şifrenizi unuttuğunuz taktirde, ilk olarak siteye giriş yapın. Üye Girişi penceresine tıklayıp burada bulunan Şifremi Unuttum seçeneğine tıklayın. Karşınıza çıkan penceredeki Kullanıcı Kodu, e-posta ve güvenlik kodu alanlarını doldurun. Böylece şifrenizi yenileyebilirsiniz.

https://www.morpakampus.com/uyelik

https://www.morpakampus.com/1-sinif

https://www.morpakampus.com/kesfet

Morpa Kampüs Öğrenci Üyeliği

https://aktivasyon.morpakampus.com/uyelik.asp?page=ogrenci_odemetip

Morpa Kampüs Öğretmen Üyeliği

https://aktivasyon.morpakampus.com/uyelik.asp?page=ogretmen_tur

Morpa Kampüs Veli Üyeliği

https://aktivasyon.morpakampus.com/uyelik.asp?page=veli_bilgi

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2019, 17:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Buğra arslan
Buğra arslan - 3 yıl Önce

Kullanıcı kodu ne demek yeni üye olucam

yaren BAL
yaren BAL - 3 yıl Önce

Ben de morpaya girmek istiyorum

muhammed ģafir
muhammed ģafir - 3 yıl Önce

Morpaka kampusa nasıl gircez

Serhat    toz
Serhat toz - 3 yıl Önce

Çokiyi

Eşlem KESKIN
Eşlem KESKIN - 3 yıl Önce

Çok güzel

Defne
Defne - 3 yıl Önce

İyi süper muhteşem

Umut Can Kesimoğlu
Umut Can Kesimoğlu - 3 yıl Önce

Bu Çok güzel

Hiba tullah habaS gatas
Hiba tullah habaS gatas - 3 yıl Önce

morpa için izlicem


Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını