banner1322
x

Dünyanın ilk 5G oteli kapılarını açtı

Akıllı telefon üreticisi olan OPPO, nakliye konteynerını fütüristik bir otel haline getirip, son teknolojiyle donatarak dünyanın ilk 5G otelini Avustralya'da hizmete sundu.

Dünyanın ilk 5G oteli kapılarını açtı

İSTANBUL (AA) - Akıllı telefon üreticisi olan OPPO, son teknolojiyle donatılan nakliye konteynırını fütüristik bir otel haline getirerek dünyanın ilk 5G otelini Avustralya'da hizmete sundu..

OPPO tarafından basına yapılan açıklamaya göre, firma sürpriz bir girişimle teknoloji ve seyahat severlere yönelik olarak, Avustralya'da dünyanın ilk 5G otelini devreye aldı.

OPPO'nun Reno 5G akıllı telefonu ile 5G ağının sağladığı olanaklarla inşa edilen gezici otel, ilk konuklarını Avusturalya’nın Gold Coast şehrindeki kültür ve sanat merkezi Home of the Arts’ta (HOTA) kabul etmeye başladı.

Firma, 40ft nakliye konteynırını fütüristik bir otel haline getirerek son teknoloji ile donatılan dünyanın ilk 5G oteli projesiyle, 5G teknolojisiyle nelerin yapılacağını göstermeyi hedefliyor.

5G Otel, Avusturalya'da 5G teknolojisini destekleyen lokasyonlar arasında gezerek, teknoloji ile seyahat tutkunlaraına farklı deneyimler sunuyor.
 

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2019, 18:33
YORUM EKLE

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını