İNTRALOJİSTİK FUARI LOGISTIKA EXPO RUSYA'DA KAPILARINI AÇACAK İNTRALOJİSTİK FUARI LOGISTIKA EXPO RUSYA'DA KAPILARINI AÇACAK

Project Cargo Networking (PCN) 12. Yıllık Zirvesi'nde farklı kategorilerdeki ödülleri sahipleriyle buluşturdu. BATI Innovative Logistics’i temsilen bu yıl törene Proje Kargo ve İş Geliştirme Müdürü George Kile katıldı.

BAŞARISININ ARDINDAKİ STRATEJİLERİ PAYLAŞTI

Tayland’da gerçekleşen prestijli ödül töreninde BATI Innovative Logistics, "Avrupa’nın En İyi İş Ortağı" kategorisinde ödüle layık görülerek taşımacılık ve lojistikteki üstün başarılarını bir kez daha kanıtlamış oldu. Kile, 12-14 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleşen etkinlikte, sektör liderleri ve uzmanlarıyla bir araya gelerek başarının ardındaki stratejileri paylaştı.

BATI Innovative Logistics Uluslararası Satış Direktörü Kaan Aydın, elde ettikleri başarıya ilişkin yaptığı açıklamada, "Bu ödül, şirketimizin müşterilere sunduğu değeri ve kalite standartlarımızı yansıtmaktadır. PCN meslektaşlarımızın gösterdiği bu güven, bizim için büyük bir onurdur. BATI Innovative Logistics olarak, müşteri odaklı yaklaşımımızla sektördeki liderliğimizi sürdürmeyi taahhüt ediyoruz." dedi.