“Hayat Hiç Durmasın” mottosuyla düzenlenen toplantıya; Arken Jeneratör Yönetim Kurulu Üyesi Recep Aşırok, Genel Müdür Mustafa Küçükbaş, Yurt içi Satış Direktörü Yetkin Genç, Arken Assist Genel Müdürü Tufan Türkeç ve Arken çalışanları katılım sağladı.

İklim Değişikliği Sorununa Karşı Mücadele Devam Ediyor İklim Değişikliği Sorununa Karşı Mücadele Devam Ediyor

Toplantıda enerji üretim sistemleri üzerine değerlendirmeler yapıldı. Arken Jeneratör Yönetim Kurulu Üyesi Recep Aşırok toplantıda şunları dile getirdi; “Enerji üretimi sektöründe dünya standartlarında ve kalitesinde ürünler üretiyoruz. Bu sayede bayilerimizin de katkısıyla ülkemizde, ulaşabildiğimiz tüm coğrafyalarda Arken Jeneratör markasını tesis ediyoruz.  Müşteri memnuniyeti ve güvenirlilik en önemli değerlerimiz. Sizlerin müşteriyle olan doğrudan teması, markamızın temel değerlerini yansıtıyor.”

İŞ BİRLİĞİ GÜCÜ ORTAYA ÇIKARIR

Arken Jeneratör Genel Müdürü Mustafa Küçükbaş ise; “Hepimizin bildiği gibi tek başımıza ne kadar başarılı olsakta gerçek güç, iş birliğiyle ortaya çıkar. Sizlerin Arken ailesine olan bağlılığı ve birlikte çalışma azmi, şirketimizin her geçen gün daha da ileri gitmesini ve güçlenmesini sağlıyor. Bu sebeple iş birliğimizi daha da ileriye taşıyarak birlikte daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

Editör: Semra Çakmak