Bluepath Robotics, İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenen Depolama ve İntralojistik Çözümleri Zirvesi'nde, geleceğin fabrikalarını ve depolarını şekillendirecek çözümlerini sektör profesyonelleri ile buluşturdu. Bluepath Robotics CCO’su Dr. Fehim Düzgün, zirvede gerçekleştirdiği “AGV Robotik Sektörünün Geleceği" başlıklı sunumuyla otomatik yönlendirmeli araçlar, otonom mobil robotlar, trafik yönetim sistemi yazılımı, tesis iletişim yazılımı ve tamamlayıcı yazılımlar gibi geniş bir ürün yelpazesiyle katılımcılara sektördeki dönüşüme yön verecek teknolojik çözümlerini tanıttı. Bu ürünlerin yanı sıra Bluepath Robotics'in güçlü satış sonrası destek hizmetleri, prosese özel çözümleri ve yatırım geri ödeme süresi gibi özellikleri de öne çıktı. Şirket, öncü teknolojileri ve inovatif ürünleri ile geleceğin fabrikalarının temelini oluşturacak yenilikleri katılımcılarla paylaştı.

ENDÜSTRİYEL DÖNÜŞÜMDE BLUEPATH ETKİSİ

Ford Otosan girişimi olan Bluepath Robotics, geliştirdiği otonom mobil robotlar ve endüstriyel otomasyon çözümleriyle geleceğin fabrikalarını şekillendirme vizyonuyla hareket ediyor. İnovatif teknolojileri, geniş ürün yelpazesi ve güçlü satış sonrası destek hizmetleriyle sektörde fark yaratıyor. Bluepath Robotics, sektör profesyonellerine çözümlerindeki özgünlüğü, esnekliği ve verimliliği sunarken, aynı zamanda teknoloji meraklılarının ilgisini çekiyor. Şirketin odak noktası, endüstriyel alandaki ihtiyaçlara uygun özelleştirilebilir çözümler sunmayı ve endüstrideki dönüşümü yönlendirmeyi hedefliyor.

SEKTÖRDEKİ VERİMLİLİĞİ ARTIRMAK İÇİN TASARLANDI

Günümüzde endüstriyel otomasyon ve malzeme taşımacılığının hızla değişen bir dönüşüm sürecinden geçtiğini vurgulayan Bluepath Robotics CCO’su Fehim Düzgün, “Bluepath Robotics, teknolojiyi kullanarak geleceğin fabrikalarını inşa etme vizyonuyla öne çıkıyor. Otonom mobil robotlarımız ve endüstriyel otomasyon çözümlerimiz, sektördeki ihtiyaçlara çözüm sunmak, verimliliği artırmak ve işletmelerin rekabet gücünü yükseltmek adına geliştiriliyor. Müşterilerimize özelleştirilebilir, güvenilir ve inovatif çözümler sunmak için çalışıyoruz. Aynı zamanda, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sürekli olarak ürün portföyümüzü ve hizmetlerimizi iyileştiriyoruz. Bluepath Robotics olarak, endüstrideki dönüşümü şekillendirme ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verme konusundaki kararlılığımızı sürdürerek, teknolojiyle donatılmış, verimli ve esnek işletmelerin oluşumunda aktif rol alıyoruz. Bugün sektörün nabzının attığı bu önemli zirvede yer aldığımız için oldukça mutluyuz. 2024 yılında da sektörümüz için kritik tüm etkinliklerde yer alarak teknolojinin olduğu her yerde var olmaya devam edeceğiz.” açıklamalarında bulundu.
 

KASTO, LOGIMAT'TA DEPO YÖNETİM YAZILIMINI SERGİLEYECEK KASTO, LOGIMAT'TA DEPO YÖNETİM YAZILIMINI SERGİLEYECEK