ABM Greiffenberger, 19-21 Mart tarihleri arasında Stuttgart'ta düzenlenecek olan LogiMAT fuarında intralojistik uygulamalar için komple tahrik çözümlerini sunacak.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VE VERİMLİLİĞE ODAKLANIYOR

ABM Greiffenberger, tahrik çözümlerini müşterilerinin gereksinimlerine göre uyarlarken, önerilen tahrik paketinin sürdürülebilirliğini ve verimliliğini sağlamaya güçlü bir şekilde odaklanıyor.

Koroplast Konveyör Sistemi Yatırımı Yaptı Koroplast Konveyör Sistemi Yatırımı Yaptı

İntralojistiğin tüm alanlarındaki sabit ve mobil uygulamalara yönelik tahrik sistemleri geliştiren ve üreten ABM'in ürünleri, elektrikli otobüslerde veya kamyonlarda hidrolik pompalar, hava kompresörleri ve soğutma fanları gibi yardımcı üniteler için kullanılabiliyorlar. Ayrıca transpaletler, forkliftler ve otomatik yönlendirmeli araçların (AGV) yanı sıra konteyner ve palet konveyörlerine, vinçlere ve endüstriyel kapılara da monte ediliyorlar. Sistem çözümleri, seçici olarak şebeke veya akü güç kaynağı için motorlar, dişli kutuları, frenler ve invertörlerden oluşuyor.

ÇEKİŞ, KALDIRMA VE YÖNLENDİRME İÇİN TÜM TAHRİK BİLEŞENLERİ

ABM, forkliftlerin sürülmesi, kaldırılması ve yönlendirilmesi için tüm tahrik çözümlerini tek kaynak olarak sunuyor. Motorlar, dişli kutuları ve invertörler sıkı çevre gereksinimlerine uygundur, güvenlidir ve düşük hızlarda bile hassas hareketlere son derece duyarlıdır. Mevcut tahrik seçeneklerinden biri TDB serisinin iki kademeli konik dişli kutusu üniteleridir. Bu tahrik üniteleri, kolay entegrasyon için tak ve çalıştır özelliğiyle birlikte gelir ve hem güçlü hem de enerji açısından verimlidir. Optimum verimlilikte yüksek güç yoğunlukları sunarlar. Kompakt seri, manuel veya bireysel direksiyonun yanı sıra entegre elektrikli direksiyon tahrikiyle de mevcuttur.

Tahrik uzmanı, AGV'ler, transpaletler, temizleme makineleri, endüstriyel kamyonlar veya paletli araçlar için invertörlü TDH serisi elektrikli direksiyon poyra-tekerlek tahrik ünitelerini sunacak. Bu üniteler kompakt, sağlam ve yüksek statik ve dinamik tekerlek yüklerini kaldırabilme kapasitesine sahiptir. Motor kontrolü için hızı, rotor konumunu ve sıcaklığı kaydeden özel sensörler dahildir.

Muhabir: Ayşete Yavaş