Yatırım planlarını şekillendiren etkinlik

banner207

Bu yıl 3. kez gerçekleşen Proses Otomasyonu Zirvesi ve Sergisi ile Proses Güvenliği Sempozyumuna 48 firma katıldı ve 1.934 kişi ziyaret etti. Zirve, geçen yıla oranla katılımcı bazında yüzde 27, ziyaretçi bazında yüzde 13 büyüdü. Ziyaretçiler, yatırım planlarını şekillendirmek ve proses endüstrisiyle ilgili en son yeniliklerden haberdar olmak için etkinliği ziyaret etti. Sektörün en büyük iş birliği platformunun oluştuğu etkinlikte; sektörel çözümler sergilendi. 

Ziyaretçiler en çok akış kontrol, proses güvenliği ve Endüstri 4.0 konularına ilgi gösterdi. 3. Proses Otomasyonu Zirvesi ve Sergisi’ne ait tüm detay bilgileri ‘Proses Otomasyonu Zirvesi Özel’ bölümümüzde bulabilirsiniz.

Kimya Üretim Prosesi Kapak konumuz kapsamında, 3. Proses Otomasyonu Zirvesi ve Sergisi’nin 2. Gününde en çok TÜPRAŞ’ın ‘Tesis Konumlandırma Çalışmaları’ adlı sunumunun ilgilerini çektiğini ifade eden Organik Kimya Kemerburgaz Fabrikası Proje Lideri Yasin Gökçe ile markanın üretim prosesi detayları üzerine konuştuk. 
Yine kapak konumuz kapsamında Sel Dış Ticaret ve Kimya tesislerinin Fabrika Müdürü Ümit Uçak ve markanın enstrüman çözümleri konusunda tercihi olan Poweras markasının Genel Müdürü Selçuk Yücebaşoğlu eşliğinde konuğu olduk. Ziyaretimiz esnasında her iki markanın ortaklaşa yürüttüğü başarılı projeler ve gelecek dönemde hedeflenen yatırımlar üzerine konuşma fırsatı bulduk.
 

YORUM EKLE

Universal Robot - Ana Sayfa

Dergiler
Partnerler