Üretimde Teknolojik Olanaklar Güncelleniyor

banner207

Dünya pazarındaki payını da artırmayı hedefleyen döküm ve haddehane işletmeleri için rekabet ortamında en büyük engellerden biri olan enerji maliyetleri için üretim süreçlerinin kısaltılması, katma değerli üretimin artırılması faaliyetlerinin yanı sıra tesislerin üretim makina ve hatlarındaki teknolojik olanaklar güncelleniyor. Kapasite artırımı ve teknoloji yatırımlarını sürdüren tesisleri ve bu hedefe odaklı çözüm sunan partnerlerini en güncel yatırım planları ve teknolojiler ile şubat sayımızda dergimize taşıdık.

Yıllık 100 bin ton sıcak ve soğuk çekme kapasitesi ile sanayinin başarılı isimleri arasında yer alan Uyarlar tesislerini kapak konumuz kapsamında ziyaret ettik. Yurt dışında bazı ülkelerde üretim tesisleri kurmayı planladıklarını ve soğuk çekme üretimlerini arttırmak adına Tayvan’dan kangal makinesi sipariş ettiklerini açıklayan Uyarlar A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Lami Uyar ile saha ziyaretimiz esnasında yatırım planlarının detayları üzerine bir söyleşi gerçekleştirdik. Endüstrinin ilk ve tek radyosu ST Endüstri Radyo artık 105.8 frekansında canlı yayınlarla, saat başı haberlerle ve en güncel endüstri gelişmeleri ile sizlere ulaşıyor.   

ST Ağır Sanayi Çözümleri, en çok yatırım gerçekleştirilen sanayilerin önde gelen markalarının üretim tesisi ziyaretleriyle yine zengin bir içerikle sizlere ulaşıyor. 

Keyifli okumalar…

YORUM EKLE

Askaynak - Ana Sayfa

Dergiler
Partnerler