Ücretsiz, online makina emniyet semineri verecek

Euchner, makina emniyeti yönetmeliği ve standartlarıyla ilgili 26 Mart'ta ücretsiz, online bir seminer gerçekleştirecek. Seminer ile ilgili detaylar haberimizde...

Ücretsiz, online makina emniyet semineri verecek
Endüstrideara

Euchner Endüstriyel, makina emniyeti yönetmeliği ve standartlarıyla ilgili 26 Mart'ta ücretsiz, online bir seminer gerçekleştirecek.

Bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de etkisini sürdüren Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle, endüstride firmalar online seminerler ve webinarların yanı sıra uzaktan çalışmaya ağırlık verdi.

Bu kapsamda Euchner, “Makina Emniyeti Yönetmeliği ve İlgili Standartlar TS EN ISO 14119” ana başlığıyla online seminerini, ücretsiz olarak 26 Mart Perşembe günü gerçekleştirecek.

Euchner Genel Müdürü Oğuz Bayrak tarafından sunulacak ve saat 11.00’de başlayacak online seminerde; makinalarda güvenlik-koruyucular ile kullanılan ara kilitleme tertibatları, tasarım ve seçim için prensipler gibi konular ele alınacak.

Seminere katılmak isteyenler, firmanın internet sitesinden bilgi alabiliyor veya sosyal medya kanalları üzerinden paylaşılan seminer ile ilgili linke tıklayarak çıkan kayıt formunu doldurarak kayıt yaptırabiliyor.
 

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 13:33
YORUM EKLE

Novexx

Schmalz

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını