banner1043
x

ABB Avrupa Robotik Haftası başladı

ABB Robotik Bölümü sponsorluğunda gerçekleşen Avrupa Robotik Haftası (European Robotics Week) üniversiteler ve müşterilerle kutlanıyor.

ABB Avrupa Robotik Haftası başladı
EndüstrideAra5

ABB Robotik bölümü 20-22 Kasım tarihlerinde  Avrupa Robotik Haftası çerçevesinde İstanbul Dudullu Tesis-lerinde son teknolojiyle donatılmış robotic showroomunun kapılarını üniversite öğrencileri, akademisyen-ler ve müşterilerine açtı. 

Üç günlük etkinlik süresince, IRB1200 Safemove 2 ve YuMi montaj hücresinde bulunan çeşitli robot oto-masyon örnekleri, Robot Studio artırılmış ve sanal gerçeklik demoları, Robot Studio Simulasyon sunumları ve özel showlar ile, bu sektöre adım atmayı isteyen öğrencilere, araştırma ve geliştirme faaliyeti yapan akademisyenlere, robot kullanan ve robot entegrasyon işi ile uğraşan tüm partnerlere ürün ve servis anla-mında dijital dönüşümün geleceği ve teknolojide gelinen son örnekler sunulacak.

ABB, endüstriyel robotlar, robot yazılımları, robot ekipmanları ve robotlu uygulama çözümlerinin lider tedarikçisidir. 53 ülkede ev sahibi olarak, en geniş servis ağı ve sunumuyla desteklenen 400,000'den fazla kurulu robotu mevcuttur.

ABB, önde gelen bir endüstriyel robot tedarikçisi olarak, kaynak, malzeme taşıma, montaj, kesme, boya ve yüzey işleme, toplama, paketleme, paletleme ve makine besleme uygulamaları için robot yazılımı, çevresel ekipman, modüler üretim hücreleri, sistemler ve servis hizmetleri sağlamaktadır.  Hizmet verilen pazarlar arasında otomotiv, plastik, metal parça imalatı, dökümhane, elektronik, takım tezgahları, ilaç, gıda ve içecek endüstrileri bulunmaktadır. 

ABB Türkiye Robot Bölümü Genel Müdürü Cem Emre Tural, “ABB Robot grubunun sponsorluğunda tüm Av-rupa’da düzenlenen bu haftayı biz de İstanbul tesislerimizde tüm paydaşlarımızla kutluyoruz.  ABB Robotik, endüstriyel ve işbirliği temelli robotlar ile dijital servisler konusunda öncüdür.  Biz, müşterilerimizin bağlantılı ve işbirliği temelli olan geleceğin fabrikasına doğru attıkları her adımda, güvenilirlik, esneklik, verimlilik ve güvenliklerini iyileştirmelerine nasıl yardımcı olduğumuzu hafta boyunca anlatmaya çalışaca-ğız.'' dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 12:13
YORUM EKLE

Omron 1

Roboride

Dergiler