banner1322
x

SOCAR TÜRKİYE'YE 5. KEZ ALTIN ÖDÜL

SOCAR Türkiye, Social Media Awards'ta "Enerji Şirketleri" kategorisinde bir kez daha altın ödülün sahibi oldu.

SOCAR TÜRKİYE'YE 5. KEZ ALTIN ÖDÜL
Robot Zirvesi

SOCAR Türkiye, Marketing Türkiye ve BoomSonar tarafından 5.'si düzenlenen Social Media Awards'ta "Enerji Şirketleri" kategorisinde 2021 yılında da altın ödüle layık görüldü.

BAŞARILI İLETİŞİMİ VE ETKİLEŞİMİ SAYESİNDE KAZANDI

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin en büyük endüstriyel holdingi SOCAR Türkiye, sosyal medyada fark yaratan başarılı iletişimi ve etkileşim oranlarıyla Social Media Awards 2021 "Enerji Şirketleri" kategorisinde altın ödüle layık görüldü.

Şirket, Türkiye çapındaki 57 binin üzerindeki kurumsal hesabın takipçi sayıları, üretilen paylaşımlardan alınan etkileşimler, takipçi artışı gibi parametrelerle incelendiği puanlamada sektörünün en yüksek etkileşim rakamlarına ulaşarak liderliğini 5. yıla taşımayı başardı.

"İLETİŞİM ÇALIŞMALARIMIZLA ZİRVEDE YER ALMAKTAN MUTLUYUZ"

Söz konusu ödül hakkında konuşan SOCAR Türkiye İletişim ve Kamu İlişkileri Başkanı Mikayil Yusifov, üretimdeki güçlerini dijital mecralardaki iletişimde de gösterdiklerini ifade etti.

Yusifov, "Türkiye'nin en büyük markalarının dijital iletişim performanslarını ölçen Social Media Awards değerlendirmesinde üst üste 5 kez aldığımız birincilikle, sektörümüzde sadece üretimde değil iletişim faaliyetlerimizle de zirvede yer alıyor olmaktan dolayı büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz. İletişim çalışmalarımızın en önemli kanallarından olan sosyal medyadaki görünürlük ve etkileşimimizi özgün içeriklerle artırmaya, ekonomiye, topluma değer katan dev yatırımlarımız ve projelerimizle ilgili bilgilendirmeleri paylaşmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı. (AA)
 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2021, 13:15
YORUM EKLE

Endress

vega

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını