Set Teknik, 15. yılını kutluyor!

Set Teknik Emniyet ve Çevre Teknolojileri A.Ş. kalite, verimlilik ve nitelikli insan kaynağını artırarak 15 yıldır sektördeki varlığını sürdürüyor.

Set Teknik, 15. yılını kutluyor!
Endüstrideara

Dünyada teknolojik gelişmelerin baş döndürücü bir hıza ulaşmasıyla alışılagelmiş düzen ve iş kültürü de dünden bu yana farklılaşıyor. Kurumların bu duruma uyumlu davranması da elbette ki kaçınılmaz bir durum oluyor. Oldukça yenilikçi ve bir o kadar rekabetçi bir piyasanın içerisinde olan Set Teknik Emniyet ve Çevre Teknolojileri, bu koşullarda kalite, verimlilik ve nitelikli insan kaynağını artırarak 15 yıldır sektördeki varlığını sürdürüyor.

2004 yılında İstanbul’da kurulan şirket, sektöründe öncü, yenilikçi ve cesur yaklaşımlarıyla, teknik emniyet, çevre ve yanma teknolojileri konularında, yurt içinde ve yurt dışında müşterilerine 15 yıldır katma değerli profesyonel çözümler sunuyor. Demir & Çelik, Enerji, Çimento, Petrokimya, Su & Atık Su, Denizcilik, Ambalaj vb. birçok sektörde ürün çeşitliliği, satış sonrası teknik hizmetleri, çözüm odaklı yaklaşımı ile fark yaratan, birikimleri ışığında müşterilerine yenilikler sunan şirket, kuruluşunun 15. yıl dönümünü kutluyor.

İlk günden bugüne müşteri odaklı hizmet anlayışına inanan, verimliliğe dayalı bir çalışma modelini benimsemiş olan şirket, yıllar içinde büyüyerek sektörünün en değerli şirketleri ile iş birlikleri yapmıştır.Temsil ettiği global markalar; Honeywell Analytics, Siemens, Durag Group, Gasmet, Enotec, Eco Physics,  Union Instruments, M&C Tech Group, JCT Analysentechnik, Kühme ve SK-Elektronik ile uzun yıllardır sürdürdüğü karşılıklı güvene dayalı iş ortaklıklarında sürdürülebilirlik sağlarken, aynı zamanda vizyon hedefi doğrultusunda da ürün portföyünü genişletmeye devam ediyor.

İstanbul (Merkez), İzmir, Adana ve Karabük şehirlerinde bulunan uzman teknik servis kadrosuyla Türkiye’nin tüm bölgelerine en hızlı şekilde hizmet vererek, acil durumlarda uzaktan destek veya yerinde hızlı çözümler sunarak müşteri memnuniyetine öncelik ve önem veriyor.

BİZİ AYAKTA TUTAN, GELECEĞE OLAN UMUDUMUZDUR

Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmenin yanı sıra gelişmenin ve büyümenin temel taşlarından birinin insan kaynağı olduğunun bilincinde olan Set Teknik’in Genel Müdürü Erdal Güllü yaptığı yazılı açıklamada, “Eğitimli, yetkin insan gücü bizim en güçlü taraflarımızdan biridir. 
Şirketimizi geleceğe taşıyacak bu iki temel unsuru da geliştirmek ve yetkinliklerimizi arttırmak için çalışmaya devam ediyoruz. Çalışma arkadaşlarımızda, artan müşteri portföyümüzde, iş ortaklarımızda, finansal verilerimizde ve müşterilerimizin olumlu geri bildirimlerinde tüm bu çalışmalarımızın sonuçlarını görmekteyiz. Ne mutlu ki; yarınlarda da şimdiki gibi yenilikçi olma temel felsefemize sadık kalarak, konumuzda öncü ilerlememize, büyümeye ve yeni yatırımlara devam edeceğiz.

Bugüne kadar bizlere verdikleri destek ve birlikte gerçekleştirilen tüm projeler için saygıdeğer müşterilerimize, bizi geleceğe taşıyan yöneticilerimize, çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. 
Daha güvenli bir çevre ve daha mutlu bir çalışma ortamı yaratmak için ilk gün duyduğumuz heyecanla, azimle  çalışmaya, ortak fayda yaratmaya devam edeceğiz. Bizi ayakta tutan, köklerimize olan inancımız ve geleceğe olan umudumuzdur.” İfadelerini kullandı.
 

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2019, 14:26
YORUM EKLE

Endress

Enelsan

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını