banner1322
x

PNOSAN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK HEDEFİNİ MERKEZİNE ALDI

Pnosan, 2021 yılında alacağı tüm karar aşamalarında sürdürülebilirlik ve verimlilik konularını odağına almayı hedefliyor.

PNOSAN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK HEDEFİNİ MERKEZİNE ALDI
Endüstrideara

Pnosan, 2021 yılı stratejileri kapsamında alacağı tüm karar aşamalarında, “Sürdürülebilirlik ve verimlililik” konularının altını çizmeyi hedefliyor. Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Nida Şahin Pnosan Uluslararası Pazarlama ve İletişim Uzmanı, “Bu noktada doğaya karşı cömert, toprağa karşı anlayışlı bir çevre politikası izliyoruz. Bu çevre politikamız ile ‘’sürdürülebilir enerji’’ meselesine de değinmeyi ihmal etmiyoruz.” dedi. 

"VERİMLİLİK KONUSUNDA SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR POLİTİKA İZLEYECEĞİZ"

2020 yılıyla ilgili değerlendirme yapan Şahin, verimlilik konusunda sürdürülebilir bir politika izleyeceklerini dile getirdi. Şahin, "Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını, bizleri de hem mental hem de fiziksel anlamda ciddi anlamda etkiledi diyebiliriz. Dünya ekonomisinin 2020 yılında %4 oranında küçülmesi ve ülkelerin iç & dış piyasalardaki, mal ticaretinin de değer olarak %15-20 bandında daralması, ekonomik anlamda 2021’e zorlu bir başlangıç yapacağımızı açıkça göstermektedir. Şirket olarak, 2020 son çeyreğinde yaptığımız ihracat faaliyetleriyle, Ar-Ge sürecimize kattığımız değerler ile, gelişime ve ülke ekonomisine destek olmaya gayret gösteriyoruz. Tüm bu süreç boyunca, yaşanan olumsuzluklar kadar olumlu etkilere de kapılarımızı açtık. Bunun bizlere en büyük göstergesi, yeni yatırım sürecimizi başarıyla başlatmış olmamızdır. Bunların yanında, Pnosan Group olarak ‘’verimlilik’’ konusunda sürdürülebilir bir politika izlemeye karar verdik. Şirket bünyemizde alacağımız tüm karar aşamalarında, ‘’sürdürülebilirlik ve verimlililik ‘’ konularının altını çizmeyi ve gelecek nesillere daha iyi bir ekosistem bırakmayı amaçlarımız arasına almış bulunmaktayız. Doğaya karşı cömert, toprağa karşı anlayışlı bir çevre politikası izlemekteyiz. Bu çevre politikamız ile ‘’sürdürülebilir enerji’’ meselesine de değinmeyi ihmal etmedik." dedi.  
 

YORUM EKLE

Delta Vana

Enelsan

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını