banner1322
x

Halıcı Elektronik Türkiye’de ve yurt dışında projeler gerçekleştiriyor

Halıcı Elektronik, 1994 yılında endüstri sektörüne otomasyon, elektrik ve telekomünikasyon alanlarında hizmet vermek için faaliyete geçti.

Halıcı Elektronik Türkiye’de ve  yurt dışında projeler gerçekleştiriyor
Robot Zirvesi

Halıcı Elektronik, 90 kişilik uzman ekibi ve yılların deneyimi ile elektronik, telekomünikasyon ve otomasyon sektöründe sistem tasarımı, mühendislik, imalat, projelendirme, taahhüt, malzeme satışı, danışmanlık, teknik servis ve taahhüt hizmetleri veriyor. Halıcı Elektronik İstanbul merkez, Ankara, Bursa ve İzmir şubelerindeki deneyimli ekibi ile faaliyet gösteriyor. 
Günümüzde, verilen hizmetin ve beraberinde sunulan ürünlerin satın alma sürecinde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri, satış aşamasında ihtiyaca ve firmaya uygun doğru proje ve ürünlerle, müşteriyi doğru bir şekilde yönlendirmek, verimli ve iyi çalışan bir sistem inşa edebilmek ve satış sonrasında da güvenilir hizmet anlayışını sürdürebilmektir.

HALICI ELEKTRONİK ÜRÜNLERİ

SCADA, otomasyon, PLC-RTU-HMI-Robot ve robotik sistemler, röleler, yumuşak yol vericiler, frekans konvertörleri, motorlar, şalt (elektrifikasyon) ürünleri ve pano hizmeti veriyor.

Halıcı Elektronik, firmalara Endüstri 4.0 çözümleri sunmak için bilişim firmalarına AR-GE çalışmaları yapıyor. 

Kurulduğu günden bugüne kadar deneyimli ve uzman mühendislik kadrosu ile hem ülkemizde hem de yurt dışında birçok elektrik ve otomasyon projesini başarıyla tamamlamış, iş birliği içinde olduğu global firmalarla Türkiye’de alanında lider ürün tedarikçisi olan bir firma konumundadır. 

Halıcı Elektronik, hammadde aşamasından bitmiş ürüne, tesis kontrol seviyesinden, proses, kontrol ve kurumsal yönetim seviyesine kadar proses endüstrisine 25 yıldan fazla zamandır entegre olmayan çözümleri sunmaya devam ediyor. 

ANAHTAR TESLİMLİ PROJE & TAAHHÜT HİZMETİ SUNUYOR

Anahtar teslimli projelerin adresi Halıcı Elektronik, birçok sektörün teknolojisine ve ihtiyacına yönelik hizmetlerini, yılların deneyimi, müşteri odaklı kurumsal yapısı ile başta endüstri olmak üzere birçok sektöre özgü anahtar teslimli çözümler tasarlıyor ve uyguluyor. 

Uzman proje ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayan ve bu ihtiyaçlara en uygun çözümü en iyi şekilde uygulayan Halıcı Elektronik, iş birliği içindeki firmalara aynı zamanda 7/24 teknik servis hizmeti sunuyor

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 18:15
YORUM EKLE

SMS

Enelsan

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını