banner1322
x

GÜZEL ENERJİ’DEN LPG TANKER FİLO ATAĞI

OYAK Grubu Enerji Şirketleri bünyesinde faaliyet gösteren Güzel Enerji Akaryakıt AŞ, iş güvenliğini artırmak amacıyla LPG tanker filosu yenileme programını başlatıyor.

GÜZEL ENERJİ’DEN LPG TANKER FİLO ATAĞI
Enerji Zirvesi

Güzel Enerji, 15 milyon TL yatırımla hayata geçirilen LPG tanker filosu yenileme programındaki tankerler, her türlü emniyet unsuru düşünülerek projelendirilip imal edilmiş son teknolojiye sahip araçlardan oluşuyor. Tamamı araç içi ve dışı kameralarla donatılan tankerler ile sürücülerin emniyetli sürüş performansı değerlendirilirken, kaza ihtimali hallerinde kök sebep analizleri yapılıyor. Ayrıca habersiz takipler ile istasyonlardaki boşaltım faaliyetlerinin uygunluğu denetleniyor. Böylece 45 adetlik filodaki tankerler, periyodik olarak çok detaylı bir teknik ve ADR kuralları kontrol süzgecinden geçiyor.

“HEDEFİMİZ, TANKERLERİN SIFIR KAZA İLE TRAFİĞE DAHİL OLMASIDIR” 

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Güzel Enerji Akaryakıt AŞ Genel Müdürü Tolga Işıltan, “Tanker filosunun yenilenmesi, şirket emniyet kültürünün önemli bir ayağını temsil ediyor.  Bu yatırım ile yeni ve emniyetli tankerler filoya dahil edilecek. Ayrıca emniyetin diğer unsurları içinde sıkı bir çalışma sergiledik. Tankerlerin hepsinde araç içi ve dışı kameralar kullandık. Bu sayede sürücülerimizin emniyetli sürüş performansını değerlendiriyoruz. İlaveten olası kaza ihtimalinde kök sebep analizleri ile daha iyi nasıl yapılacağına odaklanıyoruz. İş ortaklarımızdan da aynı çabayı sarf etmelerini bekliyoruz. Hedefimiz, tankerlerin sıfır kaza ile trafiğe dahil olmasıdır. Emniyet ve iyileştirme çalışmaları anlamında her geçen gün yenilikçi atılımlar yapmaktan mutluluk duyuyoruz." dedi. (AA)
 

YORUM EKLE

Endress

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını