banner1013
x

Dünya liderleri onunla çalışıyor

Düşük, orta, yüksek basınç vidalı ve pistonlu kompresörler, basınçlı hava ve gaz şartlandırması, azot jeneratörleri konusunda DHE Endüstri, kendi alanında dünya çapında isim yapmış firmaların Türkiye distribütörlüğünü yapıyor.

Dünya liderleri onunla çalışıyor
EndüstrideAra - Haber Detay

2003 yılından bu yana, ''uygun ürün, doğru çözüm, kaliteli malzeme ve eksiksiz hizmet'' anlayışıyla birçok konuda dünya çapında isim yapmış firmaların distribütörlüğünü yapan DHE Endüstri, sektörde pek çok firmanın çözüm ortağı olmuştur.

Basınçlı hava ve gaz şartlandırması, azot jeneratörleri, düşük, orta, yüksek basınç vidalı ve pistonlu kompresörler konusunda hizmet veren firma, satış sonrası bakım ve teknik destek hizmetleriyle de müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her anda yanında oluyor.

Satış sonrası, bakım ve teknik destek hizmetlerini alanında uzman ve tecrübeli teknik kadrosuyla kendi bünyesinde veren DHE, sunduğu çözümler, çalıştığı firmalar, ve verdiği hizmetlerle kendi alanında ilk akla gelen distribütör firma olmayı başararak sektöründe öncü marka olarak konumlanmıştır.

Bunların yanı sıra 2014-2015 yılında EMEA Ödüllerinde  En çok Yerinde Azot Üretim tesisi kuran firma kategorisinde DHE Endüstri, 1. olarak ödüle layık görüldü.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019, 14:26
YORUM EKLE

Radyo

Enelsan

Dergiler