Çamur uygulamaları için bıçaklı sürgülü vana

YENİ BIÇAKLI SÜRGÜLÜ VANA

Çamur uygulamaları için bıçaklı sürgülü vana
Satınalma Zirvesi

EBRO ARMATUREN
Otomasyon Sistemleri


EBRO - Stafsjö, çamur ve aşındırıcı uygulamalar için geliştirilmiş, operasyon güvenliği ve düşük maliyetli yaşam döngüsünü vurgulayan yeni SLV bıçaklı sürgülü vanayı piyasaya sundu. SLV vana uzun vadeli, müşteri odaklı ürün geliştirmenin bir sonucu olarak ortaya çıktı.

Model SLV, şirketin madencilik ve tanecikli akışkan endüstrisine karşı olan yoğun ilgisinin açık bir göstergesidir. Büyüme stratejisinde de şirketin asıl odak noktası geleneksel hizmet anlayışı dışında diğer iş alanları içinde de genişleme yaratmaktır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ


SLV vana maksimum akış kapasitesi için iki yönlü ve tam bir geçiş sağlar. Kompakt epoki kaplı bir veya iki parçalı döküm vana gövdesinden meydana gelen modüler bir dizayna sahiptir. Üst seviye verim farklı aktuatör ve aksesuarlarla kolayca sağlanabilir. Vana farklı alaşımlarda sert krom sürgülerle ve aşındırıcı ortamlarda mükemmel çalışan eşsiz conta garantisiyle özelleştirilebilir.

SIZDIRMAZLIK PRENSİBİ


SLV`nin contaları çamur uygulamalarında uzun ömürlü hizmet için geliştirilmiştir. Conta ve malzeme bileşimi zorlu çalışma koşulları esnasında, gömülü güçlendirme ringleri ile garantili ve güvenli bir çalışma sunar. SLV`nin contaları eksensel şekilde esnektir. Vana tam açıldığı zaman contalar yayılır ve sızdırmaz, bu şekilde boru hattında sadece contaların maruz kaldığı sıkı bir genleşme ortamı söz konusu olur. Ortamdaki asgari conta boşluğu delik içindeki birikmeyi önler. Contaların süspansiyonunun sürgünün eşsiz şekli ile birleşimi artı iç sürgü, çalışma esnasında conta üzerindeki aşınmayı en aza indirmeyi destekler. Vana kapandığında contalar sıkışır ve her iki yönlü basınçta sürgüyü etkili bir şekilde kapatır. Artıklar alt kapak monte edildiğinde vananın altı veya arındırıcı parçalar aracılığıyla tahliye olacaktır.

Stafsjö BIÇAKLI SÜRGÜLÜ VANALARLA TANINIYOR


1666 yılında kurulan Stafsjö dünya çapında, bıçaklı sürgülü vanaların tanınan en üst kalitede imalatçılarındandır. Şirket Avusturya ve Almanya iştirakçileri tarafından kurulmuştur. Ek olarak kardeş şirketi ve dış satış ortağı Ebro Armaturen ile hızlı teslimat sağlamak, yüksek kalitede hizmet sunmak ve yerel piyasaya destek olmak için çok yakından çalışıyor.

TEMEL SLV EKİPMANLARI


Vana Gövdesi:                               Dökme demir (GG25)
Disk:                                         Paslanmaz çelik, sert krom (1.4301/304/SS2333)
                                                  Dupleks paslanmaz çelik, sert krom (1.4162/S32101/LDX2101)
                                                  Paslanmaz çelik, serk krom (1.4401/316/SS2347)
                                                  Dupleks paslanmaz çelik, sert krom (1.4462/S32205/SS2377)
Conta:                                      EPDM, diğer malzemeler isteğe bağlı.
                                                   Salmastra Sızdırmazlığı:  TwinPack sızdırmazlık
Aktuatörler:                                Pnömatik silindir, elektrik motoru, hidrolik silindir, redüktör, yükselen                                 
                                                    milli veya yükselmeyen milli el volanı

Proses sektörü haberleri için -tıklayın-
 

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2012, 13:00
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler