banner1322
x

YORGLASS'IN FABRİKALARINA GÜVENLİ ÜRETİM BELGESİ

Yorglass’ın beyaz eşya sektörüne hizmet veren Bolu ve Eskişehir fabrikaları, yapılan denetimler sonucu TSE tarafından verilen "COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi"ni almaya hak kazandı. 

YORGLASS'IN FABRİKALARINA GÜVENLİ ÜRETİM BELGESİ
Makine Zirvesi

CEM KARATAY -  Cam sektörünün köklü şirketlerinden Yorglass’ın beyaz eşya sektörüne hizmet veren Bolu ve Eskişehir fabrikaları, yapılan denetimler sonucu Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen "COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi"ni almaya hak kazandı. 

Yorglass’ın beyaz eşya markası için üretim yapan iki fabrikasında TSE uzmanları tarafından yapılan tüm denetimleri başarı ile tamamlayan şirket, uluslararası bir kalite belgesi olarak tanımlanan sertifikasını da aldı.

BEYAZ EŞYANIN DEV MARKALARI İÇİN ÜRETİYOR

Yorglass’ın Beyaz Eşya iş ünitesi, 40 bin metrekarelik alana kurulu, 400 kişinin çalıştığı Bolu fabrikasında beyaz eşya sektörünün dev üreticileri için fırın ön kapak camı, fırın iç kapak camı, fırın üst kapak camı, fırın kontrol paneli camı, ocak camı (bek tablası) ve buzdolabı raf camları üretiyor.

Eskişehir fabrikası ise, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde yaklaşık 10 bin metrekare alan üzerinde gelişmiş bir makina parkı ile üretimini sürdürüyor.

Sektörde buzdolabı raf camına odaklı tek işletme olarak fark yaratan tesiste 110 kişi görev alıyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2020, 19:20
YORUM EKLE

Nidec

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını