UPM Raflatac’tan RFID sitesi

UPM RAFLATAC`TAN RFID SİTESİ

UPM Raflatac’tan RFID sitesi
Satınalma Zirvesi

UPM Raflatac’ın RFID etiketleri üreten bölümü için tamamen RFID işine ve operasyonlarına odaklı yeni bir web sitesi açıldı. Siteye www.upmrfid.com adresinden ulaşılabiliyor.

RFID teknolojisi ve UPM Raflatac’ın ürünleri, bugüne kadar pek çok sektörde iş yapma biçimlerini değiştirdi. Yeni site ziyaretçilerine, geçmiş ve mevcut başarı öyküleri hakkında, ayrıca dünya genelinde şirketlerin RFID çözümlerinden nasıl fayda sağladığına ilişkin bilgi sunuyor.

RFID dünyası sürekli gelişiyor. Yeni web sitesi, ziyaretçilere, teknoloji, çözümler, eğilimler ve ürünlerdeki en son gelişmelerle ilgili güncel bilgi vermek üzere tasarlandı. Sitenin içeriğinde sektörün lider oyuncularından haberler ve görüşler bulunduğundan, aynı zamanda geleceğe açılan bir pencere işlevi görüyor.

Site UPM Raflatac’ın geniş RFID ürün yelpazesini ve çeşitli son kullanım alanlarını tanıtıyor. RFID teknolojisiyle yeni tanışan ziyaretçiler için, RFID hakkında temel bilgiler sunuyor; bu teknolojinin sağladığı neredeyse sınırsız olanaklar ve kullanım biçimleri üzerine bilgi veriyor. 

http://www.haberortak.com

 

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2009, 03:00
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler