banner1322
x

Turck, M12 ile hızlı ve güvenli manuel montaj sağlıyor

Turck’un bağlantı portföyüne geçme bağlantı teknolojili kablolanabilir M12 konnektörleri; kullanıcının alet kullanmadan hızlı ve güvenli manuel montaj yapmasını sağlıyor. 

Turck, M12 ile hızlı ve güvenli manuel montaj sağlıyor
Endüstrideara

Turck, entegre bağlantı teknolojisine sahip M12 saha kablolu konnektörleri ile endüstriyel bağlantı portföyünü geliştiriyor. Bu konnektörlerin sahip olduğu teknoloji, kullanıcının herhangi bir alet kullanmadan hızlı ve güvenli manuel montajı tamamlamasını sağlıyor; tornavida ya da lehimleme demirlerine ihtiyaç duymuyor. Müşteri sadece gerekli temas alanına soyulmuş tek bir tel ucu yerleştirirken, mekanik kilitleme mekanizmasıyla aynı anda elektrik kontağı kurması gerekiyor. Ürün, sınırlı montaj koşullarında dahi kolayca ve güvenilir bir şekilde bağlantının tamamlanmasını sağlıyor.Turck'un endüstriyel bağlantı portföyü bununla da sınırlı değil. 

SAHA KABLOLU KONNEKTÖRLER

Sahada takılabilen konektörler ve özelleştirilmiş çözümlerle birlikte, Turck'un bağlantı portföyü ayrıca M8 × 1 / Ø 8 mm, M12 × 1, 1/2 ”, 7/8”, M16 × 0.75, M23 × 1 tasarımlarında sahada kablolanabilir valf konektörleri de içeriyor. Saha kablolu konektörler, alandaki özel ihtiyaçlara uyarlanabildiğinden kablo uzunluklarının önceden tahmin edilemediği yerlerde kurulumu basitleştirilebiliyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 11:27
YORUM EKLE

Leroy

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını