Seul`den yetkililer Artesis`i inceledi

ARTESİS TEKNOLOJİSİ İNCELENDİ

Seul`den yetkililer Artesis`i inceledi
Satınalma Zirvesi

Artesis tarafından geliştirilen ve Kore’de daha önce pek çok tesiste kullanılan arıza izleme ve erken uyarı sistemlerinin Seul metrosu ve Kore raylı sistemlerinde uygulanabilmesi için başladıkları teknik altyapı çalışmaları doğrultusunda Kore’li yetkililer, bilgilenmek ve bu sistemleri incelemek amacıyla Türkiye’ye ziyarette bulundu. Artesis 1999 yılından bu yana elektrik motorları ve jeneratörler için arıza izleme ve erken uyarı sistemleri üretiyor. Artesis tarafından geliştirilen arıza izleme ve erken uyarı sistemleri patentler ile tüm dünyada koruma altında.

ARTESİS ÜRÜNLERİ BAKIM PLANLAMASI İÇİN ÇOK KRİTİK ÖNEME SAHİP
Artesis ürünleri, aralarında nükleer santraller, Amerikan ve İngiliz savaş gemileri, petrol rafinerileri ve off-shore platformların da bulunduğu pek çok kritik noktada kullanılıyor.
Bu ürünler; aylar öncesinden oluşabilecek arızaları, işe yeni başlayan bir teknisyenin ilk iş günü anlayabileyeceği kolaylıkta söyleyebilmesi özelliği ile bakım planlaması için çok kritik öneme sahip.
134 km uzunluğunda ve 117 istasyonu ile günde yaklaşık 4 milyon kişinin kullandığı Seul metrosu dünyanın önemli metroları arasında yer alıyor. Metro istasyonlarının havalandırma sistemlerinden, yürüyen merdivenlere kadar pek çok noktada yer alan motorların sürekli izlenmesi ve arızaların sebeplerinin anlaşılması için Artesis teknolojisi dünyadaki en gelişmiş teknolojilerden bir tanesi.

http://www.haberortak.com

 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2009, 16:00
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler