banner1322
x

ROBOTİK ETİKETLEME İLE YÜKSEK VERİMLİLİK

Novexx Solutions robotik etiket çözümü ile gıda, otomotiv, beyaz eşya gibi tesislerde kaliteyi ve iş hızını artırarak yüksek verimlilik sunuyor.

ROBOTİK ETİKETLEME İLE YÜKSEK VERİMLİLİK
Endüstri 40 Zirvesi

Novexx Solutions, Almanya merkezli bir dünya markası. Etiketleme alanında sunduğu çözümleri ile ismini başarıyla duyuran marka, dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de öncelikli tercih edilen bir isim. Novexx Solutions’ın bu başarısında etiketleme çözümleri ile tesislere sağladığı faydanın rolü büyük. Gıdadan otomotive, beyaz eşyadan cam sektörüne kadar farklı endüstriyel tesislere hizmet veren marka, üretim hatlarında robotik etiketleme ile verimliliği maksimum seviyeye çıkartıyor. Projelendirme, kurulum ve sonrasında sağladığı eğitim ve teknik servis hizmetleriyle de müşterilerine fayda sağlayan Novexx Solutions, tesislerde robotik etiketleme ile esneklik ve kalite standardı yakalanıyor. 

MAKSİMUM VERİMLİLİK

İki ve çok eksenli çalışabilen robotlarla farklı yüzeylerin farklı noktalarına etiketleme yapılmasının yanı sıra yürüyen bant üzerinde ürünün durdurulması gerekmeden etiketleme mümkün oluyor. Böylelikle hatlarda yavaşlama ve durmalar engelleniyor. Bu durumda robotik etiketleme ile zaman ve işçilikte verimlilik sağlanıyor. 
www.novexx.com.tr
 

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2020, 16:45
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını