banner1322
x

Phoenix’ten ICS serisi; modüler elektronik muhafazalar

Phoenix Contact’ın modüler muhafaza sistemi ICS, kademeli boyutları ve değişken bağlantı teknolojisi ile otomasyon cihazlarının ihtiyaçlarını karşılıyor.

Phoenix’ten ICS serisi; modüler elektronik muhafazalar
Enerji Zirvesi

Benzersiz bağlantı teknolojisi ve muhafaza versiyon çeşitliliğine sahip olan modüler ICS muhafaza sistemi, kademeli boyutları ve değişken bağlantı teknolojisi başta olmak üzere, sekiz pinli bus konnektörleri ile kullanıcılara muhafaza sisteminden çok daha fazlasını sunuyor.

NEDEN MODÜLER ICS SERİSİ?

Modüler sistem esnek kullanım özellikleriyle dikkat çekiyor. 20 mm ve 25 mm genel genişliğe, 77.5 mm, 100 mm ve 122.5 mm yüksekliğe, 87.5 mm, 110 mm ve 132.5 mm derinliğe sahip olan modüler ICS muhafaza sistemi, özellikleriyle tamamen benzersiz bir bağlantı teknolojisine ve muhafaza versiyon çeşitliliğine sahip. Entegre bileşenler; RJ45, USB, D-SUB ve anten soketleri gibi standart bağlantılara sahip olan ürün, modülden modüle kolay iletişim sağlamak adına paralel ve seri kontaklara sahip 8 kutuplu DIN ray konnektörüne sahip. Ürün, optimal alan kullanımının yanısıra,  tasarım, renk ve baskı uyumluluğu ile de öne çıkıyor. 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 18:31
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını