Özsamur 30 yılı aşkın otomasyon sektöründe

30 YILI AŞAN TECRÜBE

Özsamur 30 yılı aşkın otomasyon sektöründe
Satınalma Zirvesi

Konya’dan Türkiye`ye 30 yıldır elektronik ve otomasyon sektöründe çözüm ortaklığı hizmetleri sunan Özsamur Elektronik firmasının Genel Müdürü Ahmet Özsamur, "Sınırsız hizmet anlayışımız, yüksek kalite ve uygun fiyat politikamız bizi ön plana çıkaran en önemli unsurlar" dedi.

Konya’da faaliyet yürüten Özsamur Elektronik ve Otomasyon Tic.Ltd.Şti. 30 yılı aşkın deneyimi ile tüm Türkiye genelindeki müşterilerine, endüstriyel otomasyon sistemleri, otomasyon malzemeleri, elektrik, elektronik ve otomasyon sektöründe çözüm ortaklığı ve servis ağı hizmetleri sunuyor.

Özsamur Elektronik Genel Müdürü Ahmet Özsamur, ticari faaliyetlerine 1979 yılında Kalori Samur ismi ile başladıklarını, 1990’da Samur Elektronik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. adını aldıklarını, 2004’te ise Özsamur Elektronik ve Otomasyon Tic.Ltd.Şti. ünvanı ile çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti. “Deneyimimiz ve uzman kadromuzla sektörümüzde her geçen gün kat ve kat büyümeye devam ediyoruz. Müşterilerimize sağladığımız kolaylıklar, kaliteden taviz vermeyen mühendislik ve ticari eğitimimizle otomasyon sektörünün önde gelen firmalarından olduk" diyen Özsamur, "Sınırsız hizmet anlayışımız, yüksek kalite ve uygun fiyat politikamız bizi ön plana çıkaran en önemli unsurlar" şeklinde konuştu.

"TEKNOLOJİYİ ÇOK YAKINDAN TAKİP ETMEK ŞART"


Faaliyet gösterdikleri sektörün teknoloji ile iç içe olduğunu ifade eden Özsamur, sektörde yer bulabilmek ve tutunabilmek için teknolojiyi çok yakından takip etmeleri gerektiğini vurguladı. Otomasyon sektörünün önemli markalarının sistem partnerliklerini ve bayiliklerini sürdürdüklerini anımsatan Özsamur, çözüm ortaklığı kapsamında müşterilerine deneyimli, kaliteli ve hızlı hizmet sunduklarını dile getirdi.

FARKLI SEKTÖRLERE HİZMET VERİYOR


Sürekli değişen teknoloji ve ürün koşullarını değerlendirerek, kalite odağından hizmetlerini sürdürdüklerini ifade eden Özsamur şunları kaydetti; “Pek çok sektöre hizmet götürüyoruz. Misyon olarak her zaman en son teknoloji odaklı çalışmaya dikkat ediyoruz. Sektör olarak Şeker fabrikaları, Çimento fabrikaları, Alüminyum fabrikaları, Demir Çelik sektörü, Değirmen fabrikaları başta olmak üzere tüm sanayideki, plastik makina sanayi, elektronik sanayi, ilaç sanayi, gıda ve ambalaj sanayi, ağaç işleme sanayi ve tekstil sanayisi gibi bir çok sektöre hizmet vermekteyiz".

Otomasyon sektörü haberleri için -tıklayın-
 

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2012, 18:00
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler