banner1013
x

Otomasyon markaları, Çin’de buluşacak

Türkiye’nin ihracatta öncelikli ülke olarak belirlediği Çin’de Eylül 2019'da düzenlenecek  Endüstriyel Otomasyon Fuarı'nın Türk markalara yeni kapılar açması bekleniyor.

Otomasyon markaları, Çin’de buluşacak
EndüstrideAra4

Dünya otomasyon sektörü 2019'da Çin’de düzenlenecek ‘Endüstriyel Otomasyon Fuarı'nda bir araya gelecek. Türkiye’nin ihracatta öncelikli ülke olarak belirlediği Çin’de düzenlenecek olan fuarda; otomotiv ve araç yapımından elektrik mühendisliğine; elektronik, makina ve tesis mühendisliğinden yarı iletken teknolojisine; proses endüstrisinden hassas endüstriyel üretim teknolojilerine kadar akıllı fabrikalarda ihtiyaç duyulan otomasyon teknolojileri sergilenecek.

Fuar, Çin ve bölge ülkelere yönelik hayata geçirilecek yeni anlaşmalarla, endüstri ve enformasyon teknolojilerine geçiş sürecini hızlandırmayı hedefliyor.

ASYA KITASININ EN KAPSAMLI FUARI

14 – 21 Eylül 2019 tarihleri arasında Shanghai’da düzenlenecek, Asya kıtasının en kapsamlı fuarı,  yeni işbirlikleri için fırsatlar sunacak. Geçen yıl 65 bin 540 metrekare alan üzerinde 687 firmanın katılımıyla,  174 bin 118 profesyonel ziyaretçinin ziyaret ettiği etkinlikte; endüstriyel otomasyon, elektrik sistemleri, robotik ve bilişim çözümleri konularında uluslararası otomasyon sektöründe faaliyetler gösteren markaların geliştirdiği yüksek teknolojiler sergilenecek. Ülkemiz ihracatı için başlıca pazarlardan olan Çin’deki dev fuarın Türkiye satışı Deutsche Messe Türkiye ofisi Hannover Fairs Turkey tarafından gerçekleştiriliyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 10:56
YORUM EKLE

Nidec

Aha

Dergiler