Netsis 2012`de istihdam yaratacak

NETSİS İSTİHDAM PEŞİNDE

Netsis 2012`de istihdam yaratacak
Satınalma Zirvesi

Kendi bünyesinde toplam istihdamı yurt dışı ortakları ile birlikte 170 kişiye, iş ortakları ile birlikte 2 bin kişiye ulaşan Netsis; Mısır, İran, Ukrayna ve Azerbaycan’daki yatırımlarına yeni yılda da devam edecek.

Netsis Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sadun Anık "Dünya geneline baktığımızda 2011 yılını önemli gelişmelerle geride bıraktık. Netsis olarak başta başkanlık modeli olmakla birlikte şirket yönetimimizde değişiklikler ve buna paralel olarak önemli yatırımlar gerçekleştirdik. Bu yatırımlarımızın karşılığını 2011 yılında almaya başladık. Yeni yılda ve sonrasında çok daha önemli katkılarını göreceğimize inanıyorum. NPP programları (Netsis Proficiency Program) çerçevesinde gerek kendi bünyemizde gerekse iş ortaklarımızda büyüme planımız doğrultusunda yeni istihdam yaratmaya devam edeceğiz. 2011 yılında gelirlerimizin yüzde 75`inin iş ortaklarımızdan oluştuğunu söylemek beni son derece mutlu ediyor." diye konuştu.

Anık: "2011 yılında IBM ile birlikte lansmanını gerçekleştirdiğimiz SaaS tabanlı ürünümüze ilgi artıyor. 2012`de tüm dünyada giderek güçlenen bir eğilim olan bulut bilişim yazılım çözümlerimizde çeşitliliğe gideceğiz. Web tabanlı CRM ürünümüzde bu yıl kullanıcılar ile buluşacak. 2012 ürün portföyümüz içinde Türk sanayicisi ve iş adamının İnternet ekonomisinden daha fazla pay alması için yeni nesil B2B ürünümüz ve işletmelerin etkin yönetiminde önemli rol oynayan Web İnsan Kaynakları, NetİKS ürün ailemiz var." dedi.

Türkiye`nin dört bir yanında 40 bine yakın işletmeye kurumsal kaynak planlaması çözümleri sunan Netsis, yeni Türk Ticaret Kanunu`na geçişte kullanıcılarına aynı anda Vergi Usul Kanunu`nu (VUK) ve Uluslararası Finansal Raporlama Standartları`nı (UFRS) tam destekleyen yazılımlar sunuyor.

Otomasyon sektörü haberleri için -tıklayın-
 

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2012, 09:00
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler