Leuze ışık kesit sensörleri

IŞIK KESİT SENSÖRLERİ

Leuze ışık kesit sensörleri
Satınalma Zirvesi

İş hassasiyete geldiğinde, yeni ışık bölüm sensörlerimiz, büyük nesnelerin güvenilir, hızlı ve doğru bir biçimde uzun mesafelerden tespit edilmeleri gereken yerlerde son derece üstün gereklilikler olmadan bile uygulanabilir.
800 mm’ye kadar büyük ölçüm aralığı, ispatlanmış ışık bölüm sensörleri kullanarak tamamen yeni uygulama alanları açar. Yeni ışık bölüm sensörleri, şimdiye kadar alternatif olmamasından dolayı aşırı büyük ve ağır sensör çözümlerinin kullanıldığı yerlerde devreye girer.

HAT PROFİL SENSÖRÜ

Line Profile Sensor (LPS) (Hat Profil Sensörü) sabit veya hareketli nesnelerin boyutları ve konumlarının ölçülmesi gerektiğinde kullanılır. Ek kodlayıcı bağlantı, hareketli nesneleri tararken üç boyutlu verinin oluşturulmasına izin verir. Bu da, konum, şekil ve hacim ölçümünde geniş yelpazede uygulama imkanları sunar.

HAT UZAKLIK SENSÖRÜ


Line Range Sensors (LRS) (Hat Uzaklık Sensörü) bir lazer hattı boyunca yakınlık nesne tespiti gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Işık kalkanı veya lazer tarayıcıya benzer olarak, sensör nesnelerin varlığını tarama yolu ile tespit eder. Ayrı yapılandırma ile tek veya çoklu nesnelerin tespitinde bir sensör kullanılabilir.

HAT KENAR SENSÖRÜ


Line Edge Sensors (LES) (Hat Kenar Sensörü) nesnelerin konumlarını kenarları aracılığı ile tespit eder. Sensör, yükseklik farklarını tespit ederek nesnelerin konumlarını hesaplar ve hassas şekilde verir. Bu şekilde yükseklik ve genişlikler veya konumlar güvenli şekilde veri olarak daha fazla işlenmek üzere sağlanır. Aynı zamanda bir veya daha fazla kenar konumu ayrı yapılandırma aracılığı ile çıkış alınabilir.

Otomasyon sektörü haberleri için -tıklayın-
 

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2012, 17:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şükrü yaren
Şükrü yaren - 6 yıl Önce

Bu cihazları üreten firma ile nasıl irtibata geçebilirim ?

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler