Konveyör Hattındaki Meydan Okuma

Konveyör Hattındaki Meydan Okuma

Konveyör Hattındaki Meydan Okuma
Mondes

Esnek yapıları sayesinde, Turck'un kompakt TBEN-S  I/O modülleri Vorwerk'teki Thermomix üretiminde etkileyici bir performans sergiliyor.

Herkes iki nokta arasında bir bağlantı kurmak için düz bir çizgi çizebilir. Engelleri atmak ve doğrudan hedefe ulaşmak için Böma Vorwerk, Elektrowerke'deki tesislerinde konveyör hatlarıyla bunu yapmayı başarmış. Sensör ve aktüatör sinyalleri, Turck'un kompakt TBEN-S Profinet I/O modülleri üzerinden kontrolöre iletilmiştir. Bu projede Böma için kritik faktörler ise ürünlerin boyutları, esnekliği ve kontrolörden bağımsız yapıları ile tüm tesisin esnekliğine katkıda bulunmasıdır.

Yenilikçilik, yüksek kalite ve çoklu fonksiyon -  yeni Thermomix TM TM5 mutfak cihazının üç güçlü yönüdür. Ürün, benzersiz tasarımı, kılavuzlu pişirme fonksiyonu ve reçete yongaları ile aşçılığa dijital çağı getiriyor. Bu karmaşık ürün için verimli ve ekonomik bir üretim hattı oluşturmak bir zorluk oluştururken,  Vorwerk, Avusturya'daki orta ölçekli bir şirketin gücüne güvendi: Vorarlberg bölgesindeki Alberschwende'den konveyör uzmanlarından Böma, akıllı mutfak cihazının ana bileşenleri için plastik enjeksiyon kalıplama ve cihaz montajı arasındaki nakil hatlarını tasarladı ve kurulumunu yaptı.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2018, 09:18
Robot Yatırımları
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

Endütri 4.0

Dergiler
Partnerler