banner714
x

Kontrol üniteleri ile otomasyon sektörünün yanında

Endüstriyel akışkan kontrol otomasyonu sektörünün tecrübeli isimleri arasında yer alan Altıgen Otomasyon, hizmetleri arasında yer alan kontrol üniteleri ile müşterilerine avantaj sunuyor.

Kontrol üniteleri ile otomasyon sektörünün yanında
Dergi

Endüstriyel akışkan kontrol otomasyonu sektöründeki tecrübesi ile “Kalite ve süreklilik” sloganı ile yola çıkan Altıgen Otomasyon’un temelleri 2004 yılında atıldı. Akışkan ölçme, kontrol, otomasyon konularında hizmet veren firma, kaliteli çözümleri ile endüstriyel tesislerde verimliliği artırıyor. 
Alışılmış hizmet anlayışının dışında müşterilerine çözüm ortağı olmayı hedef seçen Altıgen Otomasyon, hedef kitlesine kontrol üniteleri, debi (akış) ürünleri ve seviye ürünleri ana başlıkları altında geniş bir ürün gamıyla hizmet veriyor. 

KONTROL ÜNİTELERİNDE GENİŞ ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ 

Kontrol ünitelerinde pnömatik aktüatörler, elektrik aktüatörler, pnömatik aktüatörlü vanalar, elektrikli aktüatörlü vanalar, mini motorlu vanalar ve mekik vanalar ile hizmet veriyor. Kaliteyi öncelikli kılan Altıgen Otomasyon, satış sonrasında da her an müşterilerinin her an yanında yer alıyor. 

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2019, 12:36
YORUM EKLE

Endaş

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler