banner1322
x

EK İSTİHDAM PROJESİNDE YER ALDI

Optimak STU, Sakarya'ya bin kişilik ek istihdam sağlayacak "İşbaşı Eğitim Programı Protokolü"nü imzalayan 15 özel sektör firması arasında yer aldı.

EK İSTİHDAM PROJESİNDE YER ALDI
Endüstri 40 Zirvesi

CEM KARATAY - Sakarya merkezli Optimak STU, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım'ın destekleriyle; İŞKUR ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) iş birliğinde Sakarya'ya bin kişilik ilave istihdam sağlayacak "İşbaşı Eğitim Programı Protokolü"nü imzalayan 15 özel sektör firması arasında yer aldı.

İmza töreninde Sakarya Valisi Kaldırım'ın yanı sıra İŞKUR İl Müdürü Tekin Kaya, SGK İl Müdürü Erhan Çavuş ve 15 özel sektör firmanın sahipleri hazır bulundu.

Bu kapsamda Optimak STU Kurucusu Tansel Cavit Kulak'a da bir plaket takdim edildi.

Firmadan konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Optimak STU olarak, Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım'ın destekleriyle; İŞKUR ve Sosyal Güvenlik Kurumu işbirliğinde İlimize 1.000 kişilik ilave istihdam sağlayacak İşbaşı Eğitim Programı Protokolünü imzalayan 15 özel sektör firması yetkilisi arasında Kurucumuz Sayın Tansel Cavit Kulak'ın da bulunmasının haklı gururunu yaşıyoruz. İşe başladığımız ilk günden bu yana Büyük Türkiye'nin modern teknoloji hamlesinin bir parçası olarak, birlikte çok daha güçlü olacağımızı biliyor gün geçtikçe kendimizi bu hedef doğrultusunda daha çok geliştiriyoruz."

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2020, 11:00
YORUM EKLE

Endaş

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını