Algida’nın Çorlu soğuk hava deposu otomasyonu

Erka Sistem, Algida’nın Çorlu fabrikasında devasa soğuk hava deposunun elektrik panolarının imalatını, saha kablo-kablajını ve tüm otomasyon PLC-SCADA sistemini gerçekleştirdi.

Algida’nın Çorlu soğuk hava deposu otomasyonu
Endüstri 40 Zirvesi

Endüstriyel otomasyon, sistem programlama ve mühendislik hizmetleri konusunda faaliyet göstermek üzere Nisan 2003 tarihinde kurulan Erka Sistem Mühendislik Otomasyon, sektöründe lider birçok markaya da önemli projelerde mühendislik ve supervizörlük hizmeti vermiş. Özellikle arıtma tesisleri, soğutma sistemleri ve makina hareket kontrol sistemleri konusuna yoğunlaşan marka mühendislik hizmetleriyle alanında aranan ve tercih edilen marka olmuş.Türkiye’nin global pazarda güvenilir ve aranan markası olma vizyonu ile hareket eden Erka Sistem Mühendislik, karlı ve uzun dönemli büyümeyerek küresel pazardan daha fazla pay almayı hedefliyor. Yeniliklere açık ekibi ve her konuda öncü yaklaşımıyla müşterilerine daima en iyi ürün ve hizmetleri vermeyi ilke edinen marka, çevre bilincini ön planda tutarak çevreye duyarlı ve düşük enerjili ürünler sunuyor.

FABRİKA OTOMASYONU UYGULAMALARI

Erka Sistem Mühendislik fabrika otomasyonu alanında; kağıt üretim tesisi, kireç fırını Otomasyonu başta olmak üzere, pnömatik transport sistemi, toz tutma ve filtrasyon sistemi gibi projelerin yanısıra, sıvı deterjan ve toz deterjan tesisi, konveyor ve üretim hattı projeleri, atık su arıtma ve kum kurutma tesisi projeleri, oksijen üretim tesisi ve vakum transport sistemi projeleriyle öne çıkıyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 09:39
YORUM EKLE

Nidec

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını