"Akıllı Üretim" ile ikinci kez sanal dünyayla buluşacak

Rockwell Automation, sanal etkinliği “VirtualConnect”in ikincisini 23 Haziran’da “Akıllı Üretim” başlığı ile ücretsiz olarak gerçekleştirecek.

"Akıllı Üretim" ile ikinci kez sanal dünyayla buluşacak
Enerji Zirvesi

Covid-19 sürecinde sanal etkinliği “VirtualConnect” ile teknolojilerini sanal dünyayla buluşturan Rockwell Automation, mayıs ayında gerçekleştirdiği ve dünyada yoğun ilgi gören etkinliğin ikincisini 23 Haziran’da “Akıllı Üretim” başlığı ile ücretsiz olarak gerçekleştirecek.

Eş zamanlı üç farklı oturum şeklinde düzenlenecek oturumlarda sırasıyla; “Akıllı Makina Yolculuğu”, “Akıllı Operasyon Yolculuğu” ve “Dijital Dönüşüm Yolculuğu” konuları ele alınacak.

Tüm dünyadan katılımcıların, dağıtım kontrol sisteminden endüstriyel otomasyon sistemleri için siber güvenlik sistemlerine, 3D sistemlerinin üreticilere sağlayacağı kolaylıklardan esnek üretim modeli ile müşteri taleplerini cevaplamak üzere gelişen yeni teknolojilere kadar farklı konulara ilişkin bilgilenme imkanı bulacağı etkinlikte ayrıca öne çıkacak belli başlı konular şu şekilde olacak:

-    daha akıllı makinalar için akılı sensörler,
-    verimliliği optimize eden akıllı kontroller,
-    akıllı motor teknolojileri,
-    nesnelerin internetinde koruma ve güvenlik

Sanal sergi alanında firmanın ve partnerlerinin dijital standları yer alacak, etkinlik süresince uzmanlar merak edilen soruları cevaplayacak ve sunumlardaki ürün ve çözümler ile ilgili ayrıntı bilgi sahibi olunabilecek.

Rockwell Automation EMEA Bölge Başkanı Susana Gonzales’in ‘Sektörü Dönüştüren Teknolojiler’ konulu açılış konuşmasının ardından şirketin teknik uzmanları interaktif video sunumlarını yapacağı etkinlik, 23 Haziran Salı günü 10.00-15.00 saatleri arasında gerçekleşecek.
 

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2020, 17:32
YORUM EKLE

Nidec

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını