Önemli Gelişmelerle 2018’i Geride Bırakıyoruz

banner207

Elinizde tuttuğunuz dergimizin son sayısı ile birlikte 2018’e veda ediyoruz. Her ne kadar ekonomide bazı olumsuz durumlar yaşasak da, bu sene depolama sektörü yine büyümesini sürdürdü; yeni oyuncuların dahil da olduğu alanda teknolojik gelişmeler pazara ivme kattı.

Sorter’lar, AGV’ler, drone’larla takip sistemleri derken özellikle e-ticaret alanında yaşanan gelişmeler sayesinde çözüm sunan firmaların profesyonelliği daha da arttı. Oldukça yoğun geçen 2018’in Aralık sayısında, bizde ‘Kapak’ konumuz dahilinde bu sefer iklimlendirme sektörünü ele aldık. 2014 yılından bu yana TLS Lojistik ile iş birliği içerisinde olan Daikin ile röportaj gerçekleştirdik. Daikin Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Hasan Önder konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede TLS ile yapılan bu iş birliğinin sonuçlarını almaya başladıklarını belirterek, bu sayede tüm tedarik zinciri ihtiyaçlarını profesyonel bir servis sağlayıcıdan, tek noktada ve en üst seviyede karşıladıklarını ifade etti. 

‘Otomotiv Özel’ sayfamızda ise hem dövme hem de talaşlı imalat yaparak üretim sonrasında ciddi bir stok alanına ihtiyaç duyan Birinci Otomotiv ile görüştük. Üç ana bölümden oluşan depolarına raf yatırımı gerçekleştiren firma, önümüzdeki süreçte de el terminallerinde otomatikleşmeye gitmek istiyor. Birinci Otomotiv Planlama Müdürü Cüneyt Sayım ile bir araya geldiğimiz söyleşimizi ilgili sayfada okuyabilirsiniz.

Peki, ‘Ürün ve Sistemler’ başlığında hangi markalar var? Öncelikle Berrmak’ın çözümleri var. Piyasada ‘Berrmak tipi mavi bant’ isimli sorter’larıyla son zamanlarda dikkat çeken Berrmak, 2019 yılında bu sorter’ların üretimini artıracak. Robutel’in piyasaya sunduğu ROAGV C-2 ise tüm sektörlere hitap etmekle kalmayıp, kullanıcılarına muhteşem avantajlar sunuyor. Kurulumu tamamlanmış bir ROAGV C-2’ özelinde ST Depolama Çözümleri’ne açıklamada bulunan Robutel Kurucu Ortağı Ahmet Sayman ile bizzat görüştük. Hepsi ve daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın.

Bu arada artık sizler de sosyal medya kanalında çeriklerinizi sisteme yükleyip, diğer tüm sosyal medya hesaplarında paylaşabileceksiniz… Üstelik içeriğiniz, Google’da indekslenecek ve yıllar sonra bile okunabilecek! 
İçeriklerinizi buradan kolayca yazabilirsiniz:

https://www.stendustri.com.tr/is-gundemi-ekle.html

Yayınlanır yayınlanmaz, haber resminizin altında yer alan tüm sosyal medya hesaplarınızdan da hemen paylaşabilirsiniz. Her konuda bizlerden de destek alabileceğinizi unutmayın: 

https://www.stendustri.com.tr/iletisim.html


 

YORUM EKLE

Endaş - Ana Sayfa

Dergiler
Partnerler