banner1322
x

ÜRETİM DURUŞUNU AZALTMAK İÇİN…

Güç aktarım ürünlerindeki arızalar üretim hatlarında durmalara neden oluyor. Bunu engellemekse mümkün.

ÜRETİM DURUŞUNU AZALTMAK İÇİN…
Endüstrideara

Rulman hasarlarının yüzde 18’ine rulman montajında uygun olmayan yöntemlerin uygulanması neden oluyor. Bunun dışında diğer nedenler; yetersiz ya da yanlış yağlama ve yanlış kullanım olarak ortaya çıkıyor. 
Rulman hasarları sonucunda fabrikalar; rulmanın takıldığı yataklar, miller ve onlara bitişik parçaları onarmak ya da değiştirmek zorunda kalıyorlar.
Bu değişimlerin fabrikalara maliyet olarak yansırken aynı zamanda üretim hatlarının durması da büyük kayıplara sebep oluyor.
Güç aktarım ürünlerinin kullanımı konusunda tedarikçi firmanın fabrikaları; yağlayıcı seçimi, yükleme kapasitesi ve kullanım koşulları konusunda bilgilendirmesi oldukça önemlidir.

UYGUN ÇÖZÜMLERLE ÜRETİM HATLARINDA VERİMLİLİK

Silkar Endaş deneyimli mühendis kadrosuyla fabrikalar için doğru rulmanı belirliyor ve ona uygun çözümlerle üretim hatlarında verimliliği artırıyor.
Silkar Endaş, SCHAEFFLER, FAG & INA, NSK, KG, GBM, HRB, MGM gibi çok çeşitli markaların temsilciliğini yaparak fabrikalara geniş ürün seçenekleriyle hizmet veriyor.
Aynı zamanda, rulmanın ömrünü etkileyen yağlama, sızdırmazlık, sökme takma ve güç aktarım; zincir, kayış, kaplin, kasnak gibi ürün gruplarında; OKS, SIMRIT, NAK, FENIX, REXNORD, MEGADYNE, OPTIBELT markalarıyla Türkiye pazarında çözümler sunuyor.

Siz de fabrikanız için doğru güç aktarım ürünlerini seçmek ve doğru kullanımıyla ilgili bilgi almak için Silkar Endaş’dan destek alabilirsiniz.

www.endas.com 

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2021, 08:18
YORUM EKLE

walter

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını