Tezmaksan-Mori Seiki işbirliği sona erdi

TEZMAKSAN MORI SEIKI İLE AYRILDI

Tezmaksan-Mori Seiki işbirliği sona erdi
Satınalma Zirvesi

Tezmaksan-Mori Seiki arasında 2000 yılından beri devam eden işbirliği sona erdi. Konuyla ilgili Tezmaksan’dan yapılan ve Tezmaksan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydoğdu imzalı açıklama şöyle:
Tezmaksan olarak 28 yıldır takım tezgâhları sektöründe hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Bildiğiniz gibi 2000 yılında müşterilerimize daha iyi servis hizmeti sunmak amacıyla Tezmak Teknik Servis firmasını kurduk. Tezmak aynı yıl Japonya`nın sayılı markalarından biri olan Mori Seiki firmasının Türkiye mümessilliğini üstlendi. 2000 yılı itibariyle bugüne kadar sürdürmüş olduğumuz işbirliği sayesinde Tezmak, Mori Seiki ismini Tezmaksan desteğiyle Türkiye pazarında lider markaları arasına sokmuştur.
Ancak menfaatlerimizin uyuşmadığı noktada, bu işbirliğinin bitirilmesinin herkes için hayırlı olacağına karar verdik. Bugüne kadar satışını gerçekleştirdiğimiz Mori Seiki ürünlerinin servis hizmetini vermeye ve Mori Seiki İstanbul Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi`nden yedek parça aldığımız oranda müşterilerimize destek olmaya devam edeceğimizi bildiririz.
28 yıldır olduğu gibi bundan sonra da sanayici dostlarımızın yanında güçlü markalarımız ve desteğimizle var olmaya devam edeceğiz.

Teknik sorunların bir adım önüne geçmek için Memo teknik servis paketleri hizmette!
Tezmaksan Teknik Servis, makinalarının yıllık bakım-onarım maliyet analizlerinin önceden belirlenebilmesi için müşterilerine, üretici firmaların önerileri doğrultusunda dört seçenekli ‘MEMO Tez Bakım Paketlerini’ hizmete sunuyor.
İleride oluşabilecek arızaların zamanında tespiti, önlenmesi ve müdahalesi, duruş sayısının azaltılması, üretimi kapasitesinin artırılması ve zaman maliyetlerinin minimize edilebilmesi amacıyla hazırlanan planlı bakım anlaşmalarından herhangi birine abone olan müşterileriler hem öncelikli hizmetten yaralanabiliyor hem de bakım işlemi sırasında ve sonrasında firmaların bakım sorumlularına makinalara ilişkin periyodik bakım eğitimleri veriliyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2009, 09:11
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler