Tezmaksan EMG GROUP ile anlaştı

TEZMAKSAN EMG İLE ANLAŞTI

Tezmaksan EMG GROUP ile anlaştı
Satınalma Zirvesi

Emag Grup, talaş kaldırma teknolojisinde, dikey tornalama merkezleri, çok fonksiyonlu işleme merkezleri ile belirleyici ve sektöre yön veren bir firmadır. Merkezi Salach / Baden-Württemberg Almanya da bulunan Emag Grup, hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda büyüme göstermiş ve 2008 yılında hedeflediği şekilde cirosunu %8 artırarak, 520 milyon Euro’ya çıkarmıştır. Müşterilerine daima en son teknolojiyi kullanarak sunduğu, delme, taşlama, tornalama, frezeleme, kaynak makinaları ve lazer makinalarını tek bir çatı altında toplaması nedeni ile otomotiv sektörünün en çok tercih ettiği firmadır.
Cirosunun büyük bölümünü ihracatlarıyla oluşturan, Avrupa’nın üçüncü ve dünyanın on ikinci en büyük üreticisi olan Emag Grup un başarısının altında yatan en önemli gerçekse halen uzun vadede müşteri ihtiyaç ve isteklerine, müşteriye özel olarak 1900 kişilik çalışma ekibi ile yanıtlayabiliyor olmasıdır. Bu sebeple de müşterilerinin daha verimli kaliteli üretim yapabilmeleri adına her zaman çalışmalarında devam etmektedir. Ayrıca henüz büyümekte olan yeni nesil firmalara da standart tezgâhlardan, firmaya özel tezgâh üretimine geçiş sistemi konusunda liderlik etmektedir. Üstün    know -how avantajı ile müşterilerinin üretim kalitesini ve verimliliğini arttırmalarını sağlamaktadır.  
Emag ürün yelpazesinde, Pick-up spindle diye tabir edilen ve tersine konumlandırılarak kendi kendine parça yükleme ve boşaltması sağlayabilen iş mili sayesinde otomatik çalışmaya müsait ve aynı zamanda C ve Y ekseni özelliklerine sahip VCS serisi, dairesel olmayan kam milleri ve benzer dış çap taşlamaları için en iyi üretim çözümleri sunan SN serisi,  yüksek hassasiyet, yüksek verimlilik ve yüksek taşlama teknolojileri ve kolay kullanımı ile PM S serisi krank mili tezgâhları, krank şaftlardaki yağlama deliğinin delinebilmesi için kullanılan HSC 630 TB modeli, küçük ve orta ölçülerdeki iş parçalarının seri şekilde üretilmesi için dizayn edilmiş küçük gövde yapısıyla işletmelerde minimum yer kaplayan VL serisi bulunmakta.
1992 yılında sektöre dik torna tezgâhları konusunda yeni standartlar getiren, 11 noktada bölge müdürlüğü, yedi noktada satış ve servis ağı ile 18 ülkede müşterilerine hizmet vermeye devam eden Emg Group Türkiye de mümessilik anlaşmasını Tezmaksan Makina ile imzaladı.

http://www.haberortak.com

 

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2009, 17:20
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler