SMC`den yeni nesil ürünler

SMC`DEN YENİ NESİL ÜRÜNLER

SMC`den yeni nesil ürünler
Satınalma Zirvesi

Bu çok rekabetçi dönemde birçok Orijinal Ekipman imalatçısı (OEM) artan sayıda sorun ile yüzleşmektedir.

Fiyatları rekabetçi, üst kalite komponentler içeren, kısa sürede imal edilebilen makinalar tasarlamak, üretmek ve sevk etmek artık normal gündelik işler olmuştur. Her şartta, makinalarında SMC komponenti tercih eden OEM’ler, ihtiyaç duydukları SMC’nin üstün kaliteli geniş ürün seçeneklerinden, fiyatının karşılığı ürünlerden, ayrıca uluslararası destekten ve güvenilir teslimat sürelerinden emindirler.

SMC, lider pnömatik uzmanı, artan çeşitleriyle Çiller Kurutucuları, Proses valfleri, Sensörler, Elektrikli İş Elemanları, İyonizerler, Yüksek Vakum ve Enerji tasarruf ekipmanlarını da içeren 600,000’den fazla standart üründen oluşan portföye sahiptir.

“Bir OEM, kendi makinaları için SMC ürünü seçtiğinde ürün kalitesi ve işlevsel performansa güven bilinci ile rahatlayacaktır” diyen SMC iletişim Müdürü sözlerine devam etmiştir “50’nin üzerinde kendi iştirakimizden oluşan uluslararası ağımız ile, ileri seviyede eğitimli uzman kadromuz, makine üreticisi ve kullanıcılarına Dünya’nın her yerinde destek vermeye hazırdır.”

Japonya, Çin, ABD ve Avrupa’daki ana üretim tesislerimiz SMC’nin stratejik olarak konumlandırılmış ana depolarına sürekli ürün sağlamaktadır, ilave olarak her yerel iştirakin üretimleri ve depoları da düşünüldüğünde SMC müşterileri ürünleri rafta kolayca bulabileceğinden emindir.

“Artan sayıda OEM dünyanın pek çok noktasında makinalarını satarken makinalarına bakım, tamir ve genel konularda SMC’nin üst seviyede destek vereceğinin bilincindedir ki bu durum hem makine üreticilerinin hem de kullanıcılarının faydasına olan önemli unsurlardandır” diyerek sözlerini tamamlamıştır.

Yeni nesil ürünler daha yüksek performans ve esneklik sunuyor

Münih, Almanya’da  (Nisan 17-20) gerçekleştirilecek analytica fuarının bu yılki ziyaretçileri, SMC’nin özellikle analiz, laboratuvar teknolojileri ve bioteknik endüstrisi için son dönemde geliştirdiği bazı son teknoloji ürünleri keşfetme imkanı bulacaklardır.

SMC’nin Ar&Ge Mühendisleri bu özel endüstrilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için otomasyonun sınırlarını zorlayarak yenilikçi ürünlerden oluşan geniş ürün portföyü oluşturmuşlardır.

Analytica fuarının 2.Holünde bulunan stantlarında (B2.301/404), en son ürünlerinden ultra kompakt, genişliği 7mm olan LVM075 minyatür valf serisi vitrine çıkarılacaktır. Optimize edilmiş iç hacmi ile güç tüketimi düşük, ısı üretimi en alt seviyede olan bu 2/2 ve 3/2 valflerin beklenen ömrü 10 milyon çevrimden fazladır ve özellikle proses kontrol sistemlerine uygundur.

Ayrıca SMC en son pompa teknolojisi kullanılarak geliştirilen pompa çözümlerini tanıtacaktır. LDP ve LSP pompa serileri üstün performanslarını yüksek hassasiyet ile gerçekleştirir ve bakıma ihtiyaç duymazlar. Standart ve standart dışı prosesler için geliştirilen her iki yenilikçi sürüş sistemli LDP serisi ile duvara yakın monte edilebilen LSP serisi etkileyici pompa performansı sunarlar.

SMC, tüm analiz, laboratuvar ve bioteknoloji sorularınıza yerinde cevap verebilecek farklı lisanları konuşabilen çok milletli seçilmiş uzmanları ile analytica 2012 Münih yeni ticaret fuar alanı kendi standında sizleri beklemektedir.
 

Tüm makina haberleri için -tıklayın-
 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2012, 15:30
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler