banner1322
x

Siemens ile eğitim için güçlerini birleştirdi

Tezmaksan Akademi, Siemens ile birlikte geliştirdiği eğitimleri sürdürüyor. Ücretsiz eğitimlerin dokuzuncu etabı 14-16 Ekim'de Bayrampaşa'da gerçekleştirilecek.

Siemens ile eğitim için güçlerini birleştirdi
Enerji Zirvesi

Makina ve takım tezgahları sektörüne yönelik farkındalığı arttırmak ve mesleki becerilerin gelişmesine katkı sağlamak amacıyla çalışmalar yürüten Tezmaksan Akademi, Siemens ile birlikte geliştirdiği eğitimlere devam ediyor.

Ücretsiz olarak “Siemens Kontrol Ünitelerinde Freze Kullanım ve Programlama” eğitimi veren Tezmaksan Akademi ve Siemens, 14-16 Ekim tarihleri arasında programın dokuzuncu etabını başlatacak.

ÜÇ GÜN DEVAM EDECEK

Verdiği eğitimlerle sanayinin gelişmesine katkıda bulunan Tezmaksan Akademi, dünyanın önemli teknoloji şirketlerinden biri olan Siemens ile eğitim alanında önemli bir işbirliği içinde bulunuyor. “Siemens SINUMERIK 828D / 840DSL Kontrol Ünitelerinde Freze Kullanım ve Programlama - Temel ve İleri Seviye”  başlıklı programın dokuzuncu etabı 14 Ekim’de başlayacak. 

Program için belirlenen tarihler 14-16 Ekim olurken, eğitimler Tezmaksan Akademi’nin Bayrampaşa’daki merkez ofisinde verilecek.

“Siemens SINUMERIK 828D / 840DSL Kontrol Ünitelerinde Freze Kullanım ve Programlama - Temel ve İleri Seviye”   eğitimleri Siemens eğitimleri tarafından verilecek.

Üç gün sürecek olan eğitimlere katılanlar sertifika almaya hak kazanacak.  

Elektrifikasyon, otomasyon ve dijitalizasyon alanlarına odaklanan ve dünya çapında 171 yıldır faaliyet gösteren Siemens ile yürütülen çalışma kapsamında Tezmaksan Akademi, sekiz eğitim etabında bugüne kadar toplam 100 firma operatörüne eğitim verdi. 
 

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 18:14
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını