banner1322
x

SEKTÖRDE İLK! GARANTİ SÜRESİNİ 5 YILA ÇIKARDI

Sektörde öncü bir uygulamaya imza atan Lincoln Electric, gelişmiş  kaynak ekipmanlarının 5 yıllık fabrika garantisi kapsamında olacağını açıkladı.

SEKTÖRDE İLK! GARANTİ SÜRESİNİ 5 YILA ÇIKARDI
Robot Zirvesi

Lincoln Electric, gelişmiş  kaynak ekipmanlarının sektörde öncü bir uygulama olan 5 yıllık fabrika garantisi kapsamında olacağını duyurdu.

Böylece mevcut 3 yıllık garantinin uzatılmasıyla hayata geçirilen yeni 5 yıllık garanti süresi, önceki parça ve işçilik dahil olan koşullar kapsamındaki tüm onarımları içererek müşterilerin ekipmanlarını 2 yıl daha kullanmasına imkan veriyor.

"SEKTÖRÜN EN KAPSAMLI GARANTİ UYGULAMASINI SUNUYORUZ" 

Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan Lincoln Electric İleri Teknoloji Direktörü Bruce Chantry, "Yaklaşık 30 yıldır gelişmiş kaynak ekipmanımızdaki yenilik ve teknolojilerle müşterilerimizin kaynak işindeki kaliteyi ve üretkenliklerini artırmalarına yardımcı olduk. Üretkenlik ve kalitenin operasyonlar için çok önemli olduğunun farkındayız. Bunun yanında güvenilir ekipmanlara sahip olmak da önemli. Lincoln Electric mühendislik ve üretim ekiplerinin birlikte uzun yıllara dayanan çabaları sonucunda, müşterilerimize en gelişmiş kaynak çözümlerinin yanı sıra sektörün en kapsamlı garanti uygulaması olan 5 yıllık garanti sunmaktan mutluluk duyuyoruz." şeklinde konuştu.

NELERİ İÇERİYOR?

Yeni 5 yıllık garanti kapsamındaki gelişmiş kaynak ekipmanları şunları kapsıyor:

•    Power Wave® Gelişmiş Proses Kaynak Makinaları
•    PIPEFAB™ Kaynak Sistemleri
•    AutoDrive® Robotik Tel Sürme Üniteleri
•    Power Feed® Gelişmiş Tel Sürme Üniteleri
•    APEX® Mekanize Kontrol Üniteleri
•    MAXsa® Tozaltı Kaynağı Kontrol Üniteleri ve Tel Sürme Üniteleri
 

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2021, 15:32
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını