banner1322
x

Seçimi ve Kombinasyonu Kolaylaştırıyor

Eaton, kullanıcı dostu arayüzüyle seçimi ve kombinasyonu kolaylaştıran yazılımını duyurdu.

Seçimi ve Kombinasyonu Kolaylaştırıyor
Enerji Zirvesi

Bu araç sezgisel düzeni makina üreticileri ve tesisatçılar düşünülerek özel olarak tasarlanmış. Fakat elektrik toptancıları, inşaat ve tedarik sektöründeki son kullanıcılar da bu araçtan son derece memnun.

Aracın arayüzü kullanıcı dostu durumunda. Bu arayüz, insan makina ara yüzleri için gerekli olan tüm unsurların herhangi bir yerde, herhangi bir zaman seçimine ve yapılandırılmasına imkan veriyor. Yazılım, 2600 Eaton ürününde kullanılabiliyor.

“PAZAR TALEPLERİNİ BU YAZILIMLA KARŞILIYOR”

Birbirinden ayrı ürünler, kendinden açıklamalı, grafik tabanlı sunumu ve muhtemel kurulumlarının açık ve basit görselleştiriyor. Bu sayede kullanıcı önemli bir katma değere sahip oluyor. Bu durum mevcut ürünlere hızlı genel bir bakış, birbirinden ayrı ürünlerin basit ve hızlı seçimi ve bir tıklamayla belgelemeye dayalı bilgi oluşturma seçeneği gibi faydaları ortaya çıkarıyor. Yazılım, muhtemel herhangi bir yanlış kurulumu reddedebiliyor. Ayrıca izin verilebilir konfigürasyonları da öne çıkararak, tamamlanmış cihazların özelleştirilmiş montajını da destekliyor.

ARTAN PAZAR TALEPLERİ BU YAZILIMLA KARŞILANIYOR

Ürün Grubu Makina İşletim&Kontrol Departmanı Ürün Müdürü Bernd Wolff, Eaton'ın artan güçlü kurulum araçları pazar taleplerini bu yazılımla karşıladığını belirtti. Böylece müşteriler sadece sezgisel ara yüzle çalışmak durunda kalmıyor. Aynı zamanda her ürünün sanal bir kumanda paneli yoluyla anlık olarak ortaya çıkarılan hareketli görüntüsü sayesinde daha verimli bir şekilde çalışabiliyorlar.

Eaton’un elektrik mühendisliği bölümü,

- güç dağıtımı

- güvenli ve kesintisiz güç kaynakları

- makina ve bina otomasyonu

- makina ve motor koruması

- aydınlatma

- güvenlik ve kablo yönetimi

- zorlu ortam koşulları ve patlayıcı ortam koşullarına yönelik ürünler

- mühendislik hizmetleri

sağlamada dünya lideri konumunda yer alıyor.  Eaton, güç yönetimindeki küresel çözümleriyle en önemli zorluklara karşı çözüm sağlamak için çalışıyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 00:24
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını