banner1322
x

NBC BEARING KANZ RULMAN ILE IŞ ORTAKLIĞI YAPTI 

Rulman üretiminde 157 yıllık tecrübesi bulunan NBC bearing, Türkiye’de Endüstri ve Otomotiv ürünlerinde faaliyet gösteren Kanz Rulman ile iş ortaklığı gerçekleştirdi. Kanz Rulman 23 yıllık rulman ve güç aktarım ürünlerindeki tecrübesini aktaracak. 

NBC BEARING KANZ RULMAN ILE IŞ ORTAKLIĞI YAPTI 
Endüstri 40 Zirvesi

Rulman üretimi konusunda 157 yıllık tecrübeye sahip olan NBC bearing, 2,1 milyar dolar ciro büyüklüğüyle, 41 fabrikasıyla ve 25 bin çalışanıyla önemli çalışmalara imza atıyor. NBC bearing Türkiye’de 23 yıllık rulman ve güç aktarım ürünleri konusunda tecrübeye sahip Kanz Rulman ve Güç Aktarım Sistemleri ile iş birliğine gitti. 

“MALİYETLERİ DÜŞÜRMEYİ HEDEFLİYORUZ”

Kanz Rulman ve Güç Aktarım Sistemleri Kurucusu Metin Kartal, “Hindistanın önde gelen dünya standartlarında rulman üreticisi NBC Bearing ile yapmış olduğumuz iş birliğinden dolayı oldukça mutluyuz. Markanın Türkiye’deki distribitörlüğünü üstlenen tek firma olacağız. Deming Büyük kalite Ödülü’nü kazanan dünyadaki tek rulman üreticisidir. NBC Bearing dünyada 30’dan fazla ülkeye ihracat yapan ve Endüstri, Otomotiv ve Demir yolları rulmanlarında tercih edilen markadır. Kanz Rulman ve Güç Aktarım Sistemleri olarak açık, net ve işbirlikçi bir yaklaşımı benimsiyoruz. İş süreçlerimizde dijitalleşmeye önem vererek müşterilerimizin B2B ile stok ve sipariş vermesini sağlıyoruz. Bizler bu iş birliği ile tedarik zinciri, doğru planlama ve sürdürülebilirliğimiz ile pazardaki büyümemizi artırmayı, OEM'lerle rekabet eden ve verimliliği artıran kaliteli ürünler sunmayı, OEM ve ENDÜSER işletmelerinde verimliliği standart hale getirmek ve maliyetleri düşürmeyi hedefliyoruz. Ayrıca İşletmelerin finansal ve çevresel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak istiyoruz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2022, 17:43
YORUM EKLE

walter

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını