İLETKEN RAYIN MUCİDİ; VAHLE

Paul Vahle tarafından 109 yıl önce kurulan ve orijinal iletken rayın icadına öncülük eden VAHLE, Türkiye’de BM Makina Grup güvencesiyle hizmet veriyor.

İLETKEN RAYIN MUCİDİ; VAHLE
Enerji Zirvesi

BM Makina Grup Türkiye’de temsilciliğini yaptığı, tüm dünyada tanınan markası VAHLE ile enerji ve data iletim sistemleri alanında her sektöre farklı çözüm ve avantajlar sunuyor. 
1912 yılından bu yana hizmet veren VAHLE; ‘vinç, intralojistik, otomotiv, liman’ başta olmak üzere farklı sektörlere; enerji, veri iletimi ve konumlandırma için özel çözümler sunuyor. VAHLE ile standart veya otomatik proses vinç uygulamalarında, hem güvenilir hem de ihtiyaca uygun uygulamalar sağlanıyor.

İKİ YIL KULLANIMDA KENDİNİ AMORTİ EDİYOR

ERT-G çözümleri ile “sadece iki yıl kullanımla” kendini amorti eden VAHLE, büyük limanların da tercihi.

Dizel yakıt tüketiminde yüzde 95’e kadar tasarruf edilmesini ve bakım masraflarının da yüzde 70’e kadar azaltılmasını sağlıyor. Kullanıcılar ayrıca dizel jeneratörün tamir masrafından da kurtuluyor. 

Ayrıca VAHLE’nin temassız güç aktarımı “vPOWER” içeren yenilikçi sistem çözümleri de bulunuyor. Güçlü referanslarıyla çok çeşitli sektörlerde uygulamaları bulunan VAHLE, Türkiye’de de BM Makina Grup güvencesi ve tecrübesiyle hizmet veriyor.
 

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2021, 11:26
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını