HMF Makina`dan servis eğitimi

HMF MAKİNA`DAN SERVİS EÐİTİMİ

HMF Makina`dan servis eğitimi
Satınalma Zirvesi

HMF Makina, 15-24 Şubat tarihleri arasında Antalya Rixos Lares Otel’ de, Kore Hyundai İş Makinaları Satış Sonrası Hizmetler Müdürü B.R.SON önderliğinde, servis eğitimini gerçekleştirdi. Hyundai İş Makinalarının ve Forkliftlerinin Türkiye genelindeki servis ekibine yönelik eğitim, Forklift ürün grubu için 30 katılımcı ile 15-17 Şubat tarihleri arasında, İş Makinaları ürün grubu için 34 katılımcı ile 20-24 Şubat tarihleri arasında yapılmıştır.

İki bölümde gerçekleşen eğitimin ilk kısmında endüstriyel ürünler ile ilgili teknik bilgiler verilirken, ikinci kısımda yeni Hyundai 9 serisi yükleyici ve ekskavatörler ile ilgili teknik konular uygulamalı olarak gösterildi.

İş makinaları uygulamalı eğitim, R520LC-9 Paletli Ekskavatör ve HL770-9 Lastikli Yükleyici üzerinde gerçekleştirilirken, endüstriyel ürün uygulamalı eğitim 50D-7AE Dizel, 18L-7 LPG ve 30B-7 Akülü olmak üzere 3 adet forklift ile yapıldı.

HMF Makina, yeni 9 serisi ekskavatör ve yükleyicilerini tüm servislerine tanıtma fırsatı bulduğu bu eğitimde, teknik bilgilerini tazelerken motivasyon kazandı. Son derece verimli geçen eğitimin, yüksek müşteri memnuniyet hedefini yakalama konusunda çok etkili olacağı düşünülmektedir. Ürün kalitesi çok artan 9 serisi makineler ve güçlü servis altyapısı ile HMF’ yi bir adım öne taşıyacaktır. Bu hedef doğrultusunda eğitimler artarak devam edecektir.

Eğitim sonunda ise katılımcılara katılım sertifikaları verilirken, katılımcılar da eğitim hakkındaki olumlu görüşlerini dile getirdi.

Tüm makina haberleri için -tıklayın-

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2012, 16:30
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler