Borusan Makina Trakya Şubesini açtı

Borusan Makina Trakya Şubesini açtı

Borusan Makina Trakya Şubesini açtı
Satınalma Zirvesi

Şubenin açılış törenine Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ve Kıraç Belediye Başkanı Hamit Öncü’nün yanı sıra Borusan Makina İcra Kurulu Başkanı Ercüment İnanç, Borusan Makina İcra Kurulu Üyesi ve Türkiye İş Makinaları Direktörü Murat Erkmen ile Borusan Makina İcra Kurulu Üyesi ve Müşteri Destek Direktörü Ömer Meti katıldılar.
Borusan Makina Trakya Şubesi’nin açılış kurdelasını Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ve Kıraç Belediye Başkanı Hamit Öncü ile Borusan Makina İcra Kurulu Başkanı Ercüment İnanç birlikte kestiler.

Yeni şubeleri ile hem Trakya’daki, hem de İstanbul Avrupa Yakası’ndaki müşterilerine daha yakın hizmet vererek yüksek müşteri memnuniyeti elde edeceklerini belirten Borusan Makina İcra Kurulu Başkanı Ercüment İnanç şunları söyledi:

“Yeni tamamlanan Trakya Şubemiz, 2008 yılının son aylarında yaşamaya başladığımız ekonomik krize karşı bize büyüme yönünde hem taze bir ivme, hem de moral kazandırdı. Geniş bir alan üzerinde, yüksek kapasite ile hizmet verecek yeni şubemiz, başarımızdaki en önemli faktörlerden biri olan müşteri memnuniyetinde bize avantaj sağlıyor. 2009 yılına yeni umut ve hedeflerle ve yeni yatırımızdan aldığımız güçle başlamaktan mutluyuz.”

Açılışta BMW 5.20d kazanan talihli Borusan Makina müşterisi belli oldu
Açılışın hemen ardından her iki belediye başkanı ve Ercüment İnanç, bir talihliye BMW kazandıracak çekilişe katıldılar. Borusan Makina İcra Kurulu Başkanı Ercüment İnanç ve belediye başkanları, Borusan Makina’nın “Yüksek Çekişli Kampanya” adıyla duyurduğu BMW kampanyasının talihlisini belirleyen topları noter huzurunda birlikte çektiler.
BMW ödülünü, çekilişe Aydın’dan katılan 615 no’lu bilet sahibi Mustafa Sert kazandı. Söz konusu kampanya 1 Ekim - 31 Aralık 2008 tarihleri arasında devam etti ve bu kampanyaya, her 25.000 Euro’luk alışveriş karşılığında bir hediye çekiliş kartı kazanan Borusan Makina müşterileri katıldı.
 

Borusan Makina Trakya Şubesi, 5.500 m2 alan üzerine kurulu iki ayrı tesisten oluşuyor. Yeni şubede 1.675 m2’lik servis atölyesi ve toplamda 1320 m2’yi bulan 4 katlı idari binayla Borusan Makina müşterilerine hizmet verilecek. Atölyede makina revizyon alanının yanı sıra muhtelif komponent revizyon alanları da yer alıyor. Tesisteki açık ve kapalı alan yedek parça depoları ise 300 m2’yi buluyor.

Trakya Şubesi’nde makina satış, ikinci el, kiralama, yedek parça ve servis fonksiyonları için satış ve satış sonrası hizmetler sağlanacak. Trakya ve İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki Borusan Makina müşterileri, yeni şubenin merkezi konumu sayesinde daha hızlı ve ekonomik hizmet alabilecekler.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2009, 21:30
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler