banner1322
x

Amaçları Türkiye’ye katkı sağlamak

Kesintisiz Ar-Ge faaliyetleriyle alıcıya özel makina tasarımı yapan BEVESE Mühendislik, ürünlerini Türkiye’ye katkı sağlamak amacıyla geliştiriyor.

Amaçları Türkiye’ye katkı sağlamak
Endüstrideara

Sanayi Bakanlığı’nın Teknogirişim Sermayesi Desteği’yle 2009’da Gebze/Kocaeli’nde kurulan BEVESE Mühendislik, makina tasarım ve üretim konusunda yürüttüğü Ar-Ge faaliyetleri ile öne çıkıyor.

Ürün geliştirme, tersine mühendislik, projelendirme, Ar-Ge uygulamaları ve imalat konuları üzerinde uzmanlaşan teknoloji firması, tasarım, mekanik analiz, katı modelleme ve imalat projelerinin hızlandırılması aşamalarında SSS (Solidworks ve Solidworks Simulation) kullanıyor.

Hidrolik/pnömatik tahrik sistemleri, mekanik imalatı ve otomasyon/elektronik kontrol sistemleri alanlarında tasarımlar yapan BEVESE Mühendislik, projelerini bir bütün olarak üretip teslimini sağlama konusundaki başarılarıyla sektöründe adından sıkça söz ettiriyor.

Öncelikli çalışma alanlarını savunma sanayi, otomotiv ve enerji sektörleri olarak belirleyen BEVESE Mühendislik, Türkiye’deki teknolojik altyapı çalışmlarını ve bilgi birikimini artımayı hedefleyerek ile AR-GE faaliyerleri yürütüyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2019, 18:23
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını