Endütri 4.0

Güvenli çalışmanın eğitimini verecek

Robot Yatırımları

TÜV Rheinland Fonksiyonel Güvenlik Mühendisliği sertifikasyon programı, 20-23 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

TÜV Rheinland Fonksiyonel Güvenlik Mühendisliği sertifikasyon programı, 20-23 Kasım 2018 tarihlerinde Yokogawa Europe iş birliğiyle İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Alanında uluslararası tanınırlıktaki en ciddi ve Türkiye’de düzenlenen tek sertifikasyon sistemi olan TÜV Fonksiyonel Güvenlik Mühendisliği (FSE - SIS) eğitim programı, TÜV Rheinland bünyesinde 2004 yılından bu yana dünya genelinde yetkilendirilmiş 30 farklı eğitim sağlayıcı firma ile sunuluyor. 

Bugüne kadar 20 bini aşkın profesyonelin katıldığı programda, yetkinlik, tecrübe, eğitim ve sınav kriterlerini başarıyla tamamlayan adaylar FSE (TÜV) sertifikası almaya hak kazanıyor ve sertifika bilgileri global bazda www.tuvasi.com adresinde yayınlanıyor.

Türkiye’de 2013 yılından bu yana yapılan ve 10.’su düzenlenecek olan programa bugüne kadar TÜPRAŞ, PETKİM, BASF, BP, Polisan, Marshall, Solventaş, Star Rafineri ve Ak-Kim gibi firmalardan yaklaşık 100 kişi katılım gösterdi. 
 

 

Robot Yatırımları
YORUM EKLE
İlişkili Haberler
SEKTÖREL BÜLTENE ABONE OL
Dergiler
Partnerler