Tek Bir Tutucuda

Tek Bir Tutucuda

Tek Bir Tutucuda
Satınalma Zirvesi

İş bağlama teknolojisi ve tutucu sistemler lideri Schunk’tan açısal-paraleltutucu GAP, iki tutucu prensibinin de avantajlarını birleştirdi. Dizaynınabağlı olarak 60° ve 180° arasında bir açılma açısına sahiptir.

Paralel hareketi maksimumhassasiyeti ve 80 ve 340 N arasında yüksek bir tutma kuvvetini sağlar. GAP ilebirlikte parçalarınız hem merkezlenir, hem de tutulur ve böylece merkezdenkaçıkgelen parçalarınız da tutulur.

Yeryüzünde rakipsiz standart açısalparalel tutucusu oldukça kompakttır ve güçlü yataklarla ekipmanlandırılmıştırve proses güvenilir bir şekilde izlenebilir. Çevrim sürelerini kısaltmak içininovayona önem veren Schunk tutucuya şok emiciler adapte etmiştir. Manyetiksensör aracılığıyla güvenli ve kolay bir şekilde izlenebilir GAP, yüksekperformanslı modüler montaj uygulamalarına kolaylıkla adapte edilebilir. Standartbileşenler yüksek performans otomasyon için sistemlere kolay ve hızlı birbiçimde uyarlanabilir. GAP özellikle plastik, elektronik ve ilaçendüstrisindeki küçük parçaların taşınmasına ve montajına uygundur.

 

 

 Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2016, 06:25
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler