Rekabet Gücünü Artırmaya Çalışıyor

Rekabet Gücünü Artırmaya Çalışıyor

Rekabet Gücünü Artırmaya Çalışıyor
Satınalma Zirvesi

Gerek standart gerekse özel üretimler gerçekleştirerek sektöre çözüm sunan Seco Tools’un Satış Müdürü Ümit Recep Erdem ile bir araya geldik. 2017 itibariyle yeni bir yapılanmaya giren Seco Tools ile ilgili olarak bilgi aldığımız Erdem ile aynı zamanda Seco Tools’un yeni ürünleri ve sağladığı avantajlar hakkında konuştuk.

İsveç’ten tüm dünyaya hizmet sunan Seco Tools, yaklaşık 75’ten fazla ülkeye çözüm sunuyor. Frezeleme, tornalama, delme ve diş açma operasyonları için tüm metal işleme çözümlerinde dünyanın en büyük ürün ve çözüm sağlayıcılarından biri olan şirket, 80 yıldan beri tüm sektörlerdeki üreticilerle yakın ilişki kuruyor. Kullanıcılarına en üst seviyede üretkenlik ve karlılıkta ihtiyaç duydukları takımları, süreçleri ve hizmetleri sağlayan firma aynı zamanda verdiği eğitimlerle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Seco Tools, glabolde yeni bir yapılanmaya girdi. Bize bu süreçten bahseder misiniz?

Değişken pazarların gösterdiği gelişmeler neticesinde, firmamız yakın bir tarihte organizasyonel olarak bir değişim yaşadı. Aslında bu durum geçen sene sonunda değerlendirilip, bu sene başında hayata geçirildi. Dünya, beş ana bölgeye ayrıldı. Eskiden iki ana ülke bağımsız çalışıyordu; İngiltere ve Almanya gibi… Oysa şimdi hepsi bir araya getirilerek, daha doğru bir enerji yaratmak açısından, bu uygulamaya başlandı. 

Haberin Tamamı ST Kesici ve Tutucu Takımlar Dergisi'nin Mayıs 2017 Sayısında
Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2017, 06:10
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler