Büyüyor, Güçleniyor

Büyüyor, Güçleniyor

Büyüyor, Güçleniyor
Satınalma Zirvesi

Her sene olduğu gibi bu sene de üç yeni ürünü piyasaya süren Tekno Takım, Ar-Ge’de sınır tanımıyor… Bu sene itibariyle müşterilerine CNC bileme tezgahlarıyla bileme hizmeti vereceklerini müjdeleyen Tekno Takım Genel Müdürü Hamdi Gülen’i ziyaret ettik. 

Kesici takım konusunda piyasaya sunduğu yeni ürünlerle adından söz ettiren Tekno Takım (Hamdi Gülen); aynı zamanda Türkiye’nin ilk değiştirilebilir sert metal kesici uçlu takım üreticisi olarak tanınıyor. Aslında sektörde 1970’lerden itibaren gelen bir tecrübeye sahip olan Tekno Takım A.Ş’nin kuruluşu ise 2001 yılının başlarına tekabül ediyor. İmalat binası ve sevkiyat merkezi İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan firmada binlerce çeşit standart ve özel takımlar mevcut. Müşterileriyle daima yakın temas halinde çalışmalarını sürdüren ve firmalara özel projeleri de anahtar teslim olarak üreten Tekno Takım; Koreli YG1 firmasıyla ortaklığından sonra hedef büyüttü. Tekno Takım, direkt ve indirekt olarak 70’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

Tekno Takım hangi sektörlerle yoğun olarak çalışıyor?
Makina sanayi, havacılık sektörü, tıbbi aletler, savunma sanayi, demir çelik endüstrisi, gemicilik, inşaat sektörü gibi hemen hemen sanayinin her dalına direkt veya indirekt olarak hizmet veriyoruz.

Hangi yelpazede ürünleriniz mevcut? Ürünlerinizin satış ağı hakkında bilgi alabilir miyiz?
Tekno Takım A.Ş olarak ürün portföyümüz ve çeşitliliğimiz ile sektöre yönelik kaliteli ürünler sunmaktayız. Sert metal uçlar, değiştirilebilir sert metal uçlu torna takımları, freze takımları, kalıp işleme frezeleri, matkaplar, diş açma takımları, kesme takımları, sert metal matkaplar, takma uçlu raybalar, CNC torna ve işleme merkezleri için takım tutucuları gibi hem standart hem de özel ürünler ile dış pazarda birçok ürünle ülkemizi temsil etmekteyiz.

Haberin Tamamı ST Kesici ve Tutucu Takımlar Dergisi'nin Mayıs 2017 Sayısında
Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2017, 06:15
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler