banner571
x

Kapasite Artırımına Yönelik Yatırımlar Sürüyor

Demir Çelik, otomotivden beyaz eşyaya, basınçlı kaplardan makina sektörüne ve inşaata kadar birçok alana hammadde sağlayan stratejik bir alan. Son yıllarda sıkıntılı süreçlerden geçse de sektöre yön verenler, kaliteli çelik üretimi için yeni yatırımlara hız veriyorlar. Yılın ilk sayısında yatırımları hız kesmeyen Uyarlar A.Ş’nin yeni çalışmalarına kapak bölümümüzde yer verdik.

Sıcak haddehane tesislerinde yuvarlak, kare, lama ve altı köşe üretimi yapan Uyarlar A.Ş ziyaretimizde Yönetim Kurulu Üyesi Lami Uyar ile görüşerek, yakın dönem yatırımlarını konuştuk. Uyar, yurt dışında bazı ülkelerde üretim tesisleri kurmayı planladıklarını ve soğuk çekme üretimlerini arttırmak adına Tayvan’dan günlük 20 ton kapasiteli kangal makinası aldıklarını açıkladı. 

Kapak bölümümüzde ayrıca bu sektöre hizmet veren güçlü markaların nitelikli çözümlerine, yeni teknolojilere, röportaj ve uygulama çalışmalarına yer verdik.

***

Endüstriye yönelik yayıncılık, fuarcılık, ajans, radyo ve uydu televizyon şirketlerinden oluşan Endüstri Medya Grup olarak, Aralık 2019 itibariyle Altunizade’deki yeni binamıza taşındık. Bundan böyle yeni adresimizde paydaşlarımıza daha da yakından hizmet vermeye devam edeceğiz.

YORUM EKLE
Dergiler
Partnerler